Рафтинг по гірським річкам є екстремальним заняттям, що передбачає певну долю ризику для життя та здоров’я учасників. Однак при відповідності складності ділянки річки рівню підготовки групи, при дотримані необхідних норм безпеки, і найважливіше, при супроводі професійного гіда-інструктора, дане заняття є відносно безпечним та доволі захоплюючим.
Враховуючи умови, в яких часто проходить сплав, обов’язковим є використання спеціального захисного спорядження. Для того, щоб зменшити ризик для життя і здоров’я у таких агресивних умовах, необхідні наступні елементи спорядження, як спеціальний шолом для захисту голови і рятувальний жилет. Також може знадобитися спеціальне взуття, і термоізоляційний одяг, оскільки гірські річки не відрізняються особливо теплою водою, так як часто беруть свій початок на льодовиках високо у горах, а течуть у глибоких тінистих ущелинах.
Спорядження
Рятувальний жилет
Захисний шолом
Гідрокостюм
Бризкозахисна куртка
Захисні штани
Взуття
Програма
Місце проведення: р. Тиса Закарпатська обл. - за маршрутом м. Хуст – м. Виноградів , ділянка по воді – 25 км, тривалість сплаву – 4-5 годин.
Програма розрахована на цілий день, і включає:
Трансфер до м. Виноградів (від Воєводино 90 км)
Можливе відвідання оленячої ферми по дорозі до місця призначення
Проведення інструктажу зі сплаву
Сплав (можлива зупинка і вихід на берег)
Можлива організація вечері в кінці сплаву.
Трансфер у зворотньому напрямі
Вартість – 220 грн. / особу (трансфер не входить до вартості)
Цікаві місця по дорозі
Скала Марії Терезії
Дана скеля отримала свою назву на честь жительки села Копаня Марії Терезії, яка, після смерті свого чоловіка, поселилась у скелі і під час буревію на річці Тиса запалювала факел, який бачили бокороши (бокор – від місцевого – пліт; ті хто управляли плотами) та обходили гострі скелі.
Оленяча ферма
Біля закарпатського села Іза в Хустському районі проживають пятнисті олені.
На територію області вони були завезені у 1987 році з тією ж метою, заради якої вони утримуються до тепер, – отримання з молодих рогів лікарського препарату – пантокрину. Сьогодні тут, на 50 гектарах, живуть та розмножуються 140 тварин, історична батьківщина яких – далека Маньчжурія.
Угочанський замок (руїни)
На скелястій терасі Чорної гори розташовані руїни Угочанського замку (XI в.) До нас замок дійшов сильно зруйнованим. Але за залишками можемо припустити, що мав він форму чотирикутника з масивними квадратними вежами по кутах. До тепер зберігаються фрагменти двох з них.
Для замовлення туру звертайтесь до київського офісу компанії «Воєводино груп»
Контакти:
Україна, м. Київ, вул. Димитрова 5, оф.1
Тел. / факс: +38 (044) 201 63 43
Моб. тел.: +38 (067) 500 61 71
Сайт: www.voevodyno-group.com.ua
e-mail:
Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer