Архив - Сен 2017

Дата

сентября 21st

До уваги відвідувачів Закарпатської області!

Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА спільно з громадською організацією «Фундація розвитку громадянського суспільства» у рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті проводить опитування туристів , що відвідують Закарпатську область.

сентября 20th

«Три «Т» в туризмі»

 19 вересня в оновленому культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Три «Т» в туризмі»

сентября 19th

Пізнавально – інформаційний тур „Чеський туристичний маршрут”

20-21 вересня 2017 року у рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті буде презентовано пізнавально – інформаційний тур „Чеський туристичний маршрут” для представників 8 туроператорів Чеської Республіки та представників українських ЗМІ.

сентября 15th

У області розпочались семінари-навчання з розвитку сільського туризму: ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху’’

  У рамках реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів на 2016 - 2020 роки у області розпочались семінари-навчання з розвитку сільського туризму: ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху’’

День міста Ужгород - 2017

  День міста Ужгород цьогоріч відбудеться 21-24 вересня. Організатори свята підготували фестивалі, концерти, етнодійства, шоу-програми, спортивні змагання – усе весело, креативно і в усіх сенсах смачно!

сентября 12th

Міжнародна науково-практична конференція:,,Три ,,Тˮ у туризмі ˮ

19 вересня 2017 року у рамках Міжнародного туристичного тижня у Закарпатті , у приміщенні культурно-історичного центру ''Совине гніздо'' (м. Ужгород) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція: ,,Три,,Тˮ у туризміˮ. 

сентября 8th

До уваги суб'єктів туристичної діяльності!

4 – 6 жовтня 2017 року у м. Київ відбудеться найбільша туристична подія сезону «осінь-зима» -  24 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2017.

До уваги представників ЗМІ!

   14 вересня о 10.00 у прес-центрі Закарпатської облдержадміністрації відбудеться прес-конференція щодо організації та проведення Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті 

Фестиваль "Карпати фест"

15-16 вересня на території Мукачівського замку «Паланок» проходитиме Міжнародний фестиваль «Карпати Фест».

сентября 7th

День м. Тячів (проект програми святкування)

23-24 вересня у м. Тячів відбудуться святкові заходи з нагоди Дня міста.  Пропонуємо ознайомитись із проектом святкової програми:

сентября 4th

Запрошуємо на навчальний семінар ''Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху''

  Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА запрошує на навчальний семінар. Протягом вересня-листопада п.р. на Закарпатті проводитимуться семінари для представників сфери сільського туризму та тих, хто лише планує займатися цією діяльністю. Програма навчань охоплюватиме  наступні теми: сучасні тенденції розвитку сільського туризму; планування діяльності та організація роботи; кращі практики в сільському туризмі. Тривалість - 6 годин.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer