Т У Р И С Т И Ч Н І    Б А З И
З О Н И     В І Д П О Ч И Н К У

БЕРЕГІВЩИНА

Зона відпочинку “ ШОШТО”
Розташована в урочищі № 1 ( 50 км від м. Ужгород, 20 км до м. Берегово, 2.5 км до залізничої станції “ Косини” с.Запсонь).
До послуг відпочиваючих - готель, автостоянка, кафе – бар, басейн із термальною водою, сауна.
Тривалість сезону – з 1 травня до 1 листопада.
Графік роботи – з 8.00 до 20.00
СТОВ “ БЕРЕГ КОЧІК “
90223 Закарпатська область, Берегівський район, с.Косонь,
вул. Дружби, 33
Тел.: (03141) 4 – 28 – 07, факс: (03141) 4 –25 –75

Рекреаційно – туристичний комплекс “ БЕРЕГИ – ТО”
Пропонуємо чудовий відпочинок біля озера. До ваших послуг – майданчик для наметового містечка, альтанки. Особливо сподобається у нас. Любителям порибалити, які зможуть взяти участь у змаганнях рибалок, Що часто проводяться на території комплексу.
СТОВ “КІММ”
90242 Закарпатська область, с. Великі Береги
Тел.: (03141) 9 – 62 –24, моб. тел.: 8 – 050 – 9667397

Кемпінг “ БУМЕРАНГ“
Пропонує послуги з організації літнього відпочинку, проведення сімейного чи колективного дозвілля на березі чудового озера неподалік від села Дийда Берегівського району. Відпочиваючі розташовуються у відо-кремлених секторах, категорія яких залежить від благоустрою, рельєфу, озеленення території сектору.
У кожному з секторів відпочиваючі можуть розмістити свої намети. Сектори Облаштовані столиками, дерев’яними лежаками, сходами до води.
Дозволяється розводити багаття у відведених для цього місцях або в ман-галах ( дрова можна придбати на місці), а також ловити рибу.
На території кемпінгу працює магазин АВС, розташовані душові кабіни, Біотуалети.
Пляж “ Бумеранг” працює у літній період з 10 до 21 години ( за київ-ським часом ). До послуг відпочиваючих – піщано – травяний пляж “ Коса”,
Спортивні майданчики для пляжного футболу та волейболу, шашлична – барбек’ю, оренда пляжних лежаків і зонтів, безкоштовний паркінг для автомобілів, професійна рятувальна служба.
ТзОВ “ БУМЕРАНГ”
90234 Закарпатська область, Берегівський район, с. Дийда,
вул. Арпада, 121
Тел.: 8 – 050 – 3179214, 8 – 067 – 3122055
E-mail: bumerang_zoltan@mail.ru

РАХІВЩИНА

Високогірний гірськолижний курорт ТОВ “ДРАГОБРАТ”
Розташований в горах на полонині Драгобрат, висота якої 1200 – 1700 м. Це єдине місце в Україні, де стабільний сніговий покрив триває більше півроку. Тут переважає зимова рекреація, катання на лижах. До послуг рекреантів: готель – ресторан, котеджі, ресторан, два гірськолижні витяги, сауна, пункт прокату гірськолижного інвентарю та цікаві гірськолижні траси, а також траса з фрістайлу.
Закарпатська область, Рахівський район, смт. Ясіня
Тел.: (03132) 4 –20 -09

Туристично – готельний, спортивний комплекс ТОВ “ ОАЗА”
Розташований у підніжжя легендарної гори Близниця (1883 м.), на березі високогірного озера льодовикового походження, яке у народі називають “ Озеро молодості “. До послуг рекреантів – затишні кімнати зі зручнос-тями у номерах, ресторан, пункт прокату туристичного спорядження, два сучасні гірськолижні витяги. Окрім зимової рекреації тут приємно відпочити на березі озера. В околиці полонини Драгобрат багато дикоростучих ягід, грибів.
Закарпатська область, Рахівський район, смт. Ясіня,
Туркомплекс “ Драгобрат”, п/п Граненюк П.П.
Моб.тел.: 8 –067 –3121359

Туристична база “ ЕДЕЛЬВЕЙС”
Розташована в центрі селища Ясіня на березі ріки Чорна Тиса. Сьогодні Цей об’єкт віднесено до пам’яток гуцульської архітектури. До послуг рекреантів розкішні, оздоблені натуральною деревиною кімнати з усіма зручностями, ресторан, пункт прокату, більярд – бар, гірськолижні витяги, туристичний притулок на туркомплексі “Драгобрат”. Тут переважає активний відпочинок і розроблено цікаві одноденні та багатоденні пішохідні, лижні, велосипедні, кінні туристичні маршрути.
Закарпатська область, Рахівський район, смт. Ясіня
Тел.: (03132) 4 –21 – 37


Учбово – спортивна база “ТИСА”
База розташована на правому березі ріки Чорна Тиса . Надає послуги з харчування, проживання. Переважає активний відпочинок: влітку – турпоходи, в гори, взимку - катання на лижах.
Закарпатська область, Рахівський район, смт. Ясіня
Вул. І. Франка, 38
Тел.: (03132) 4-23 –80

Туристичний притулок “ ЖУРАВЕЛЬ”
База розташована в мальовничому куточку Свидовецького хребта біля полонини Драгобрат. Для зимового відпочинку пропонується прокат гір-ськолижного спорядження. До підйомника на горі Стіг (1704 м.) – 500 м.
Улітку цікавими і пізнавальними є туристичні походи на вершину Українських Карпат. До послуг відпочиваючих 4 двомісні кімнати, 4 тримісні, 6 кімнат на 3 чол. В окремих будиночках, душ, сауна, санвузол. Притулок має радіотелефон і сателітне телебачення.
Закарпатська область, Рахівський район, смт. Ясіня

Гірськолижна база “ ОЛЕСЯ”
Знаходиться за 20 км від м. Рахова. Розміщення – в сучасному чотирипо-верховому корпусі, номери 2 –3 місні зі зручностями в номерах, у блоках або на поверсі. До послуг відпочиваючих бар, сауна з басейном, більярд, прокат гірськолижного спорядження. Харчування в їдальні турбази.
Підйомник поруч із турбазою, лижні траси довжиною 2500 і 1500 м.
Закарпатська область, Рахівський район, с. Богдан,
вул. Довбуша, 152/а
Тел.: (03132) 3 – 20 – 25

ТЯЧІВЩИНА

Туристична база “ ПЛАЙ “
До послуг відпочиваючих – будівлі з кімнатами зі зручностями на 30 місць, А також 10 окремих дерев’яних будиночків на три особи для відпочинку в Літній період. Функціонують їдальня на 50 чоловік, кафе – бар, сауна, ду-шова, ванни з мінеральною водою, спортивний майданчик, картковий таксо-фон. У зимовий період працює канатно – бугельний витяг довжиною 250 м.
Пункт прокату зимового спортивного спорядження.
На території турбази є природне мінеральне джерело “ Буркут”.
90530 Закарпатська область, Тячівський район, с. Тарасівка
вул. Гагаріна, 140
Тел.: (03134) 6 –43 –33, 6 –43 –51
Моб. тел: 8 – 067 –8014636

Зона відпочинку “ ЕДЕМ”
Зона відпочинку розташована в мальовничому куточку Карпатських гір. Гордістю зони відпочинку є озеро площею 1 га, де відпочиваючі мають змогу купатись, плавати на човнах та катамаранах, ловити рибу, засмагати на сонці, збирати гриби. Для любителів стрибків у воду – дві вишки.
До послуг відпочиваючих : ігровий майданчик, волейбол, більярд, настіль-ний теніс дитячі гойдалки. Зона відпочинку иоже одночасно прийняти 60 осіб з розміщенням в 10 – ти дерев’яних будиночках на 5 –8 місць. Біля будиночків розміщені мангали, є місце для паркування автомобілів.
Зона відпочинку має ресторан на 60 місць, окрім терас на свіжому повітрі.
Можливе обслуговування конференцій, семінарів та весіль.
90550 Закарпатська область, Тячівський район, с. Теребля
Тел.: (03134) 6 –53 –97

УЖГОРОДЩИНА

Зона відпочинку “ ЗОЛОТА ПІДКОВА “
Розташована за 20 км від м. Ужгорода у мальовничій місцині на березі Андріївського озера. До послуг відпочиваючих екскурсії по зоо – дендрогідропарку, огляд екзотичних тварин (гуцульські коні, тарпaни, мули, осли, буйволи, олені, косулі, в’єтнамські свині, страуси, лебеді, фазани, качки), школа верхової їзди, сходження на г. Маковиця, риболовля, купання в озері, полювання на дикого звіра, кінно – санкові прогулянки, катання на ли-жах і ковзанах.
Закарпатська область, Ужгородський район, с. Андріївка , урочище
“Біля Андріївського ставу”.
Тел.: 8 (03122) 97 – 373, моб. тел.: 80509247389