САНАТОРІЇ ЗАКАРПАТТЯ

БЕРЕГІВЩИНА

Спортивно – оздоровча база " НОДЬ – ЕРДЕВ "
УСБ " Закарпаття "
Дитячий відпочинок і оздоровлення в літній період. В оздоровниці діє відкритий басейн з термально – мінеральною водою. Організовуються екскурсійні поїздки по Закарпаттю.
90200 Закарпатська область, м. Берегово,
вул. Корятовича, 1
тел./факс: (03141) 2-31-81, 2-43-92

ТОВ « Санаторій «КОСИНО»
Дитячий відпочинок і оздоровлення в літній період. В оздоровниці діє відкритий басейн з термально – мінеральною водою. Організовуються екс-курсійні поїздки по Закарпаттю.
Тел.: ( 03141) 9-23-32, моб.тел.: 8-050-5198704

ВИНОГРАДІВЩИНА

Санаторій « ТЕПЛИЦЯ»
Санаторій розташований у підніжжя знаменитої Чорної гори, в передмісті районного центру – м. Віноградів. Мешкання в 2-х поверхових покра-щенного планування корпусах, до послуг відпочиваючих 55 – мебльованих кімнат (1-, 2-, 3- місні), дущ, туалет в номерах; 20 кімнат категорії «напів-люкс» - всі зручності в номерах, телевізор, холодильник, холодна – гаряча вода постійно 3-х разове харчування – «шведський стіл», на території розміщені два кафе, бар. Спеціалізація: захворювання і травми опорно – рухального апарату, захворювання кістково – м'язової системи, органів серцево – судинної системи, дихальних органів, органів травлення.
Основний лікувальний чинник: мінеральна вода.
Лікувально – оздоровчі послуги: бальнеолікування, гідротерапія, фізіо-терапія, мануальна терапія, басейн з термальними мінеральними водами.
90300, Закарпатська обл., м. Виноградів, вул. Копанська, 265а
Тел.: (03143) 2-73-91, 2-29-79, 2-73-90, 73-75

ІРШАВЩИНА

Пансіонат “ФАКЕЛ”
Розміщений на березі річки Боржави, пансіонат одночасно приймає 200 відпочиваючих. Розміщення: у номерах на 2 і 4 місця з усіма зручностями, двокімнатні номери покращеного планування, 3-х кімнатні
котеджі з кухнею, ванною; бар, сауна, більярд, конференц-зал на 200 місць.
У комплекс оздоровлення входять: бальнеологічні процедури, озокеритолікування, фітотерапія, бювет мінеральних вод.
Закарпатська область, Іршавський район, с. Довге
вул. Стрільців, 14
Тел.: (03144) 7- 13 –77, 7-13 -73

МІЖГІРЩИНА

ДП " Санаторій " ВЕРХОВИНА "
Оточений горами, на висоті 600 м над рівнем моря, недалеко від знаменитого оз.Синевир. Особливість санаторію – гірський лікувальний клімат і унікальна вуглекисла мінеральна вода хлоридно – гідрокар-бонатно- кальцій – натрійного складу, відома як « Сойми». Дозволяє успішно лікувати захворювання органів травлення, анемії, результати отруєнь солями важких металів, радіаційного опромінювання, порушення обміну речовин. Пропоноване розміщення в двох-, тримісних номерах, є номера « люкс». До послуг відпочиваючих кінозал, бібліотека, спортивний майданчик. Санаторій знаходиться за 3 км від смт. Міжгір’я і 40 км від станції Воловець. Сполучення: від станції Воловець – рейсовим автобусом.
90033 Закарпатська область, Міжгірський район, с. Сойми
Тел./факс: (03146) 2 – 60 – 25, 2 – 60 – 44


МУКАЧІВЩИНА

Санаторій « КАРПАТИ»

Санаторій « КАРПАТИ »
Розташований в лісопарковій зоні клімато – бальнеологічного курорту « Карпати « в мальовничому урочищі Берегвар, в долині річки Латориця, у передгір'ї південного схилу Ужгород – Хустського хребта, на висоті 210 м над рівнем моря. Прикраса санаторію – старовинний палац, побудований в кінці CIC століття, що належав австрійському державному діячу графу Фрідріху Шенборну. Палац оточений прекрасним дендропарком посеред якого розкинулося декоративне озеро.

Унікальний м'який клімат, надзвичайно чисте повітря, насичене ароматами лісу, легкими аероніямі і фітонцидами в комплексі з використанням мінеральних вод « Карпатська» і « Поляна Купіль» сприяють успішному лікуванню хворих з хронічними захворюваннями органів кровообігу, центральної нервової системи і оздоровленню вагітних з акушерськими і екстрагенітальними патологіями, покращують обмін речовин, роботу органів травлення, опорно – рухового апарату і т.д.
89641 Закарпатська область, Мукачівський район, с. Карпати, 1
Тел./факс: (03131) 5 –44 –33, 4 – 99 –16
Е-mail: Putivka@karpaty.mk.uzhgorod.ua
pavlo@utel.net.ua

Санаторій « ПЕРЛИНА КАРПАТ»
Розташований в одному з наймальовничіших куточків Закарпаття, за 12 км від районного центру – м. Мукачево, на південному лісистому схилі гори, на висоті 350 м. над рівнем моря.
Санаторій оснащений сучасним медичним устаткуванням. Лікувальна База має розширенний спектр оздоровчих процедур. Функціонують кабінети УЗІ, КФДЮ, ЛФК, ендоскопії, фіто-бар, бювет. До послуг відпочиваючих – декілька видів лікувально – оздоровчих ванн, массажні кабінети, підводний душ – масаж, гідротерапія, зрошування кишківника, електролікування, інгаляторій, рефлексотерапія, кабінет лазеро-пунктури, лазерне опромінювання крові, стоматологічний кабінет, психотерапія, мануальна терапія, іридодіагностика. В санаторії діє великий критий басейн, сауна, тренажерний зал, відкриті спортивні майданчики.
Лікування:
- хвороби серцево – судинної системи;
- цукровий діабет легкого і середнього рівнів;
- захворювання сечостатевої системи;
- хвороби шлунково – кишкового тракту
з використанням лікувальної мінеральної води « Поляна Купіль».
89641 Закарпатська область, Мукачівській район, с.Карпати
Тел.: (03131) 4 –41 – 30, 4 – 11 – 58
Тел./факс: (03131) 7 –33 –49

Санаторій « СИНЯК »
Санаторій розташований в екологічно чистому куточку Закарпаття, на висоті 500 м. над рівнем моря, в Синяцькій долині. Головний лікувальни фактор – синяцька сірководнева вода, в назві якої відображена її особливість – синюватий відтінок.Практично неможливо виділити частину людського організму, на яку не мала б оздоровчого впливу синяцька вода.
До послуг охочих пройти курс оздоровлення в санаторії – проживання в номерах 12 типів; триразове харчування, багатопрофільне лікування, гірськолижні траси (300, 1200 м.); сауна з басейном, кафе, диско – клуб, комп’ютерний зал, пішохідні і туристичні маршрути.
89642 Закарпатська область, Мукачівський район, с.Синяк
Тел.: (03131) 2 –10 -92, 7 –74 –25, 4 – 40 –05
URL: http://www.sinyak.com.ua

Санаторій "СОЛЕНІ МЛАКИ"
Розташований за 5 км від с. Лісарня, Мукачівського району, Закар-патської області, в прекрасному куточку Карпат. Створений на базі сірководневих джерел. Номерний фонд – 50 місць. В оздороавниці лікують хвороби опорно-рухового апарату, початкові стадії захворювань сердечно- судинної системи, захворювання суглобів.
Закарпатська область, Мукачівській район.

Лікувально – оздоровчий пансіонат " БАРКАСОВО"
Лікувально – оздоровчий пансіонат « БАРКАСОВО « розташований в казковому дубовому гаї, площею 2 га, за 1, 5 км від траси Мукачево – Чоп, за 17 км від м. Мукачево.
З давніх пір і до наших днів були знамениті баркасовські лікувальні ванни, вода в які потрапляє з власної артезіанської свердловини і після підігріву до 20°С набуває особливі цілющі властивості для органів опорно – рухового апарату. Одночасно для лікування пансіонат може прийняти 50 чоловік. Передбачена широка програма екскурсій і подорожей: Мукачево, Ужгород, курорти області, водоспад Шипіт, на території Угорщини – м. Ніредьхаза.
89654 Закарпатська область, Мукачівській район, с. Баркасово,
вул. Леніна, 2
Тел.: (03131) 3 – 51 – 31, моб. тел.: 8 – 067 – 9277805


ПЕРЕЧИНЩИНА

Лікувально – оздоровчий комплекс « ПОЛОНИНА »
У комплексі створені всі умови для відпочинку і оздоровлення. До послуг відпочиваючих – 36 комфортабельних номерів (76 місць ) зі зручностями (1 двомісний « напівлюкс», 18 двомісних кімнат, 4 тримісні, 4 чотиримісні), кафе – бар, колиба – шашлична, пункт прокату спортивного
і гірськолижного спорядження, гірськолижний підйомник ( довжина 300 м), волейбольний майданчик, тенісний корт, сауна. Організація виїздів на джипах типу « Нива «, « Лендровер». На території комплексу відкритий
зоопарк і кінноспортивний клуб « Фаворит » (6 скакунів арабської і украінської породи).
Для лікування і оздоровлення пропонуються слабосульфідні ванни, купан ня в басейні з гідро-карбонатно- натрієвою водою. Можливе використання для пиття і інгаляцій слабомінералізованих сульфатних – гідро-карбо-натних кальцій – магнієвих вод.
Закарпатська область, Перечинський район, с. Лумшори, 160
Тел.: (03145) 2 – 15 – 04

РАХІВЩИНА

Лікувально – оздоровчий комплекс « ВИСОКІ КАРПАТИ »
Розташований в центрі високогірного, гуцулського села Ясіня. Ця сучасна п'ятиповерхова будівля вдало доповнила оточуючий ландшафт. До послуг відпочиваючих: сучасні двомісні кімнати зі всіма зручностями, номери «люкс», сауна, ресторан, колиба – шашпична, більярд – бар, стоянка автотранспорту, пункт прокату. Надаються лікувально – профілактичні послуги. Найбільшою популярністю користуються лікувальні ялівцеві ванни, які успішно лікують хвороби опорно – рухового апарату та високодепресивна соляна камера ( печера ), де лікують органи дихання.
Закарпатська область, Рахівський район, смт. Ясіня,
вул. Грушевського, 11
Тел.: (03132) 4 – 20 –14

Санаторій "ГІРСЬКА ТИСА"
Знаходиться в гірському гуцулському селі Кваси, знаменитому своїми унікальними мінеральними водами. По своїх лікувальних якостях Квасівська вода не має аналогів в Україні. Вода добре лікує хвороби опорнорухового апарату: ревматоїдний артрит, остеохондроз хребта, деформуючий остеоартроз, радикуліт; хронічний гастрит, залізодефі цитні анемії, хвороби шлунку, щитовидної залози, цукрового діабету, подагру, псоріаз, наслідки радіаційного опромінювання.
Закарпатська область, Рахівський район, с. Кваси,
Тел.: (03132) 2 – 19 –29

Лікувально – оздоровчий комплекс « ТРЕМБІТА »
Розташований в мальовничій долині, в смт. Кобилецька Поляна, біля підніжжя гори Кобила. Екологічно чисте навколишнє середовище і велика кількість лікувальних джерел (слабо і маломінеральні води гідрокарбо-натно натрієво – магнієво – кальцієвого складу ), привертають сюди від-почиваючих. До їх послуг :сучасний триповерховий корпус, зручності в номерах, їдальня, сауна, більярд – бар, колиба – шашлична, пункт прокату, гірськолижні витяги, автостоянки, автотранспортні послуги.
Закарпатська область, Рахівський район,
смт. Кобилецька Поляна
Тел.: (03132) 3 – 27 –43, 2 –25 –11

СВАЛЯВЩИНА

ЗАТ Санаторій « КРИШТАЛЕВЕ ДЖЕРЕЛО»
Побудований в 1984 році, бальнеологічний санаторій діє на базі родовища вуглекислої середньої мінералізації гідрокарбонатнонатрієвої слабокислої води « Лужанська». В одному чотириповерховому корпусі розміщені спальні і лікувально - оздоровчі комплекси ( зокрема басейн). Санаторій розрахований на 160 місць.
89321 Закарпатська область, Свалявський район, с. Солочин
Тел.: (03133) 3-24 –37, 3 – 26 –23, 3 – 26 –31
E – mail: menedjer@ djerelo.com.ua

ДП Санаторій « ПОЛЯНА »
В санаторії, розташованому в смт. Поляна, проводиться оздоровлення і надається лікування страждаючим хворобами органів травлення: хронічні гастрити, ентероколіти, ентерити, холіцистити і т.д. В лікуванні викорис-товується мінеральна вода «Поляна Купіль», бювет якої знаходиться на території санаторія.До послуг відпочиваючих: клуб, бібліотека, спортивні і танцювальні майданчики. Розміщення пропонується в одно-, двомісних номерах з усіма зручностями, а також в двокімнатних двомісних номерах «люкс»
89313 Закарпатська область, Свалявський район, с. Поляна
вул. Духновича, 104
Тел.: (03133) 7 – 47 – 01, 7 – 47 – 01
E – mail: postmaster@polyana.svl.uzhgorod.ua

ДП Санаторій « СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ »
В санаторії, розміщеному в мальовничому куточку Свалявщини – с. Поляна, лікують захворювання органів травлення ( з підвищенною, нормальною і пониженою шлунковою секрецією ), порушенням обміну речовин і т.д.
До послуг відпочиваючих - бар, кафе, сауна, більярд, бібліотека. Програм-мою перебування в санаторії передбачено організацію екскурсій, кіносеанси, концертні і танцювальні вечори.
89313 Закарпатська область, Свалявський район, с. Поляна
Тел.: (03133) 3 – 55 –55, факс: (03133) 2 –32 –79
URL: http://www.sonyachne. nezabarom.com.ua

Реабілітаційний центр « ПРОФЕСІОНАЛ»
Два корпуси, розміщені на території санаторію « Сонячне Закарпаття», за 12 км від м. Свалява і за 75 км від м.. Ужгород.
Розміщення в двох-, трикімнатних аппартаментах, в двокімнатних номерах «люкс» і двомісних номерах відпочиваючі мають в своєму розпорядженні індивідуальні кондиціонери, підведену в номери мінеральну воду, столову, бювет, взимку – за 200 м. гірськолижний витяг.
Лікувальний профіль – хвороби органів травлення, обміну речовин.
89313 Закарпатська область, Свалявський район, с. Поляна – 1
Тел. /факс: (03133) 3 – 52 – 52

Санаторій « КВІТКА ПОЛОНИНИ»
Лаурерат рейтингу « Кращі підприємства України» в номінації «Санаторно– курортні послуги» (2003 рік), санаторій розташований на березі річки Пині, на висоті 280 м над рівнем моря.
Основним лікувальним чинником є мінеральні вуглекислі гідрокарбонатно – натрієві води Голубінського родовища, які подаються в бювет безпосередньо з свердловини – « Лужанська – 7», «Лу-жанська», « Поляна Квасова».
В санаторії лікують захворювання шлунково – кишкового тракту, хвороби ендокринної системи і порушення обміну речовин, захворювання нирок, серцево – судинні захворювання, центральної і периферійної нервових систем, опорно – рухового апарату.
До послуг відпочиваючих - автостоянка, ресторан, басейн ( у профілакторії «Кришталеве Джерело»), кінні прогулянки, гірськолижний витяг, рибалка.
89321 Закарпатська область, Свалявський район, с.Солочин,
Тел./факс: (03133) 3 –24 –54, 3 –24 –55
Моб. тел.: 8 – 050 –9630695
E – mail : info@kvitka.svl.uzhgorod.ua
URL: http://www.kvitka.karpaty.info

Пансіонат " ПАРАДІЗ "
Розміщений на території санаторію « Сонячне Закарпаття», за 12 км від м. Сваляви і 75 км від м. Ужгород, пансіонат надає 40 комфортабельных номерів, підвод мінеральної води в номери, можливість користування лікувальною базою санаторію « Сонячне Закарпаття», за 500 м - гірсько-лижна траса.
Закарпатська область, Свалявський район, с. Поляна
вул. Курортна, 21
Тел.: (03133) 3 –53 – 14, факс: 3 – 53 –15

ТЯЧІВЩИНА

Українська алергологічна лікарня
Розташована в смт. Солотвино, лікування проводиться в підземному відділенні на глибині 300 м. Успішне лікування бронхіальної астми легкого та середніх ступенів і інших алергічних захворювань дихальних шляхів. Мешкання в двомісних номерах і номерах « напівлюкс».
90575 Закарпатська область, Тячівській район, смт. Солотвино,
вул. Терека, 42
Тел.: ( 03134) 2 – 15 – 00, 5 – 63 – 50
Моб. тел.: 8-067-3620373
E – mail: ual@tn.uz.ua

ХУСТЩИНА

ДП Санаторій “ШАЯН”
Знаходиться за 18 км від м.Хуст , на схилах Вігорлат – Гутинського хребта, на висоті 210 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Великий Шаян.
В санаторії лікують хвороби системи травлення, особливо ефективне лікування людей із захворюванням печінки, підшлункової залози і кишечника. Для лікування використовуються мінеральні води : вуглекисла, кремнієва, малої мінералізації, хлоридно – гідрокарбонатна, кальцієво – натрієва. До послуг відпочиваючих : клуб, кінозал, бібліотека,танцювальний майданчик, аеро-солярій. Відпочиваючі розміщаються в двомісних кімнатах зі зручностями і без, можливе проживання в одномісному номері “люкс” або двокімнатному двомісному номері “люкс”.
90457 Закарпатська область, Хустський район, с.Шаян
Тел.: (03142) 5 –92 -32

ТОВ “Сільгоспромрекреація” “ ТЕПЛІ ВОДИ”
Рекреаційні послуги, послуги по оздоровленню, ванни з використанням Вуглекислої хлоридно – натрієвої термальної води; лікування захворювань Нервової системи, обміну речовин, захворювань серцево – судинної сис- теми і опорно – рухового апарату.
Закарпатська область, Хустський район, с. Велятино,
вул . 8 –го Березня, 2
Тел.: ( 03142) 5 –92 -28, моб. : 8 – 050 -3834141