Екстремальний туризм

Подорож на квадроциклах

Любителям подорожей на квадроциклах пропонується 19 різноманітних за  важкістю і протяжністю маршрутів (Для того, щоб вирушити у подорож, необхідно пройти інструктаж щодо техніки безпеки та правил експлуатації квадроциклів, отримати екіпіровку і ознайомитися з машиною). Найбільш популярні маршрути – на гору Великий Верх (1598 м), на перевал Бескид, на Верецький перевал.

 

Організація та супровід джип-експедицій

м. Рахів, вул. Київська, 9

тел.: +38 067 312 43 36

 

Парапланеризм

Парапланеризм – це не тільки захоплюючий та неймовірно видовищний вид спорту, а й ще чудовий активний відпочинок з друзями та сім’єю. В Закарпатті є кілька гарних місць для польотів на парапланах.

 

Хребет Боржава

Хребет Боржава висотою від 1300 до 1700 м розтягнувся на 25 км. Основні вершини – Великий Верх (1598 м), Стий (1681 м), Темнатик (1343 м).

Безліса зона хребта розміщена вище 1200 м. Хребет має бокові відгалуження у північно-східному напрямку протяжністю 10 км. Стартувати можно з будь-якого місця хребта, але оптимальний варіант – вершина гори Великий Верх. Польоти можливі над хребтом та паралельно хребту – вздовж долини з північно-східної сторони.

Ближче за все розташований населений пункт Воловець. Доставка пілотів і парапланів на старт здійснюється трактором з причіпом. Тривалість поїздки від Воловця – 2 години, з них сходження пішки на вершину займе 30 хвилин.

Також можно ширяти на параплані й у Перечинському районі. Для цього ідеально підходить полонина Руна.

 

Літній центр Рахів

Літній центр Рахів є комплексом схилів з перепадом висот від 450 до 1400 м над рівнем моря з віддаленням від центру міста 4-10 км. До місця старту можно дістатися на легковому автомобілі. Крутизна схилів  дозволяє здійснювати політ як у термічних, так і в динамічних потоках. Основні напрямки схилів для польотів – північно-східний та південно-західний. Умови польотів – не для новачків. Посадка – на футбольне поле у Рахові.

 

Організація польотів на парапланах та дельтапланах

м. Рахів

тел.: +38 067 312 33 62

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer