Архив

ноября 3rd, 2017

Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху

2 листопада 2017 року у м. Тячів в приміщенні райдержадміністрації проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму:  ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”,  присутні якого були незайняте населення Тячівського району, які стоять на обліку районного центру зайнятості, власники сільських садиб та ті хто бажає розпочати займатися сільським туризмом.

октября 31st

У області в чергове відбувся семінар-навчання з розвитку сільського туризму: ,, Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

31 жовтня 2017 року у м. Свалява в приміщенні районного будинку культури проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму:  ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”,

октября 23rd

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності 2017

 18-20 жовтня 2017 року представники туристичного бізнесу спільно з фахівцями туристичної галузі Закарпаття взяли участь у  XVIII Міжнародній виставці-ярмарку ,,ТурЕКСПО” в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2017

октября 19th

У області відбувся черговий семінар-навчання на тему ,, Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

19 жовтня 2017 року  проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”. Семінар відбувся у Великоберезнянському районі в приміщенні районного центру зайнятості, з метою реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки у Закарпатській області.

Про перший день Львівського Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності

18 жовтня завершився перший день XVIII Міжнародної виставки-ярмарку «ТурЕКСПО»,  яка відбувається у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності. На виставці представленні 9 іноземних країн та більшість областей  України. 

октября 18th

До уваги відвідувачів Закарпаття!

У Хустському районі  здійснюються пасажирські перевезення за маршрутом, що з'єднує туристичні родзинки краю: курорт Шаян (Хустський р-н) та найбільше озеро українських Карпат та України - Синевир (Міжгірський р-н). Комфортабельний автобус здійснює щоденні рейси на вищезазначені туристичні атракції за таким розкладом: 

октября 17th

17-19 листопада у м. Ужгород пройде свято молодого вина “Закарпатське божоле”

 Фестиваль молодого вина “Закарпатське божоле” в Ужгороді зазвичай збігається за часом зі святом молодого вина “Божоле” у Франції, традиція якого сягає XIX століття. Цьогоріч в обласному центрі Закарпаття фестиваль пройде 17-19 листопада. 

октября 13th

У області відбувся семінар-навчання з розвитку сільського туризму: ,, Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

13 жовтня 2017 року у с. Яноші Берегівського району, проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризм: ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

октября 9th

Про участь у 24-му Міжнародному туристичному салоні UITМ ,,Україна’2017’’

4-6 жовтня 2017 року у м. Києві проходив 24-й Міжнародний туристичний салон UITМ ,,Україна’2017’’. Провідні представники туристичного бізнесу Закарпаття спільно з фахівцями туристичної галузі представили туристичний потенціал на найпрестижнішому виставковому майданчику України.

октября 6th

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

18-20 жовтня 2017 року у Львові відбудеться Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності  

октября 5th

У області в чергове відбувся семінар-навчання з розвитку сільського туризму: ,, Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

05 жовтня 2017 року у м. Перечин в приміщенні районного центру зайнятості, проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму:  ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”. Семінар відбувся у рамках реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів на      2016-2020 роки у Закарпатській області.

октября 2nd

У області тривають семінар-навчання з розвитку сільського туризму

28 вересня 2017 року у Рахівському районному центрі зайнятості проведено черговий семінари-навчання з розвитку сільського туризму: ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху’ 28 вересня 2017 року у Рахівському районному центрі зайнятості проведено черговий семінари-навчання з розвитку сільського туризму: ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху’’

сентября 21st

До уваги відвідувачів Закарпатської області!

Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА спільно з громадською організацією «Фундація розвитку громадянського суспільства» у рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті проводить опитування туристів , що відвідують Закарпатську область.

сентября 20th

«Три «Т» в туризмі»

 19 вересня в оновленому культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Три «Т» в туризмі»

сентября 19th

Пізнавально – інформаційний тур „Чеський туристичний маршрут”

20-21 вересня 2017 року у рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті буде презентовано пізнавально – інформаційний тур „Чеський туристичний маршрут” для представників 8 туроператорів Чеської Республіки та представників українських ЗМІ.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer