Дегустаційні зали вина в місті Ужгород

Перелік залів:
1.  Дегустаційний зал Ужгородського замку
2.  Дегустаційний зал ,,Шардоне”
3. Дегустація закарпатських вин в ,,УнгварЪському’’

 

Дегустаційний зал Ужгородського замку

м.Ужгород, вул.Капітульна, буд.33

тел./факс: +38 (094) 918-36-68,

                +38 (0312) 44-36-68

е-mail:

www.uzhgorodcastle.com

 

Для всіх відвідувачів, хто бажає не тільки поринути у атмосферу середньовіччя, здійснивши захоплюючу прогулянку стародавніми палатами, ознайомитись з історією та побутом тої епохи, оглянувши експозиції замку, є можливість насолодитися вишуканими сортами кращих закарпатських вин, які виготовляються виноробами краю за стародавніми технологіями. Екскурсія проходить у винних підвальних приміщеннях замку, які зберегли свої конструкційні особливості. Гостям пропонують дегустацію різних сортів неповторного напою та змістовну екскурсію про розвиток виноробства на Закарпатті.

 

Дегустаційний зал ,,Шардоне”

м.Ужгород, вул. Волошина, 18 Б (пішохідна туристична зона)

Тел. / факс: +38 (0312) 61-75-89

моб. тел: +38 (063) 352-37-73

e-mail:

http://www.winehall-shardone.com.ua

 

,,Шардоне’’ – перший дегустаційний зал в Ужгороді. Винний підвал розташований у центрі старовинного міста, поблизу унікального середньовічного замку. Легенди, що передаються з покоління в покоління, твердять: саме в цьому підвалі, у давні часи збиралися ужгородські вельможі і за келихом доброго вина вели дружні бесіди із заморськими послами.

А ще подейкують, що підвал з`єднаний підземними переходами з Ужгородським замком. Його володарі – графи Другети часто користувалися ними, навідуючись до винного погребу.

У 2007 році, завдяки зусиллям ентузіастів ,,Асоціації приватних виноградарів та виноробів Закарпаття”, цей винний підвал отримав друге життя. Тож нині лише тут, у дегустаційному залі „Шардоне”, в одному місці зібрані найкращі закарпатські вина та коньяки. На розсуд пошановувачів запашного напою представлені як легендарні, на кшталт ,,Троянди Закарпаття’’, так і ексклюзивні сорти вин.

 

Дегустація закарпатських вин в ,,УнгварЪському’’

м. Ужгород, вул. Електрозаводська, 2

тел./факс: +38 (0312) 61-65-65,

моб.тел.: +38 (066) 346-00-55

www.ungvarskiy-hotel.com.ua

 

Для повного відчуття етно-колориту нашого краю в етно-велнес готелі ,,УнгварЪскій’’ відновлено старовинний дегустаційний зал, де є можливість відчути  атмосферу Ужгорода ХІХ століття, дізнатися більше про історію виноробства, бджолярства, сироваріння та багато іншого.

Дегустаційний зал в ,,УнгварЪському’’ пропонує дегустацію закарпатських вин. Серед місцевих вин особливо славляться сухі білі вина, а саме сорти Рислінг рейнський, Рислінг італійський, Леанка, Трамінер, Мюллер Тургау. Червоні вина менше поширені і представлені сортами Каберне Совіньйон, Мерло. Специфіка закарпатських вин залежить від гірських ландшафтів, надмірно зволоженого ґрунту, кількості сонячних днів у Карпатах. Протягом дегустації пропонується:  6-8 сортів червоних вин, 6-8 сортів білих вин або змішану дегустаційну екскурсію. За  бажанням, окрім класичних закарпатських вин, у дегустаційному залі є колекція десертних білих та червоних вин, а також домашнє вино закарпатських господарів. До вина  подається лише класична закуска: до білих вин –  карпатські тверді сири та лісові чи грецькі горіхи, до червоних вин – грінки, шкварки, чорнослив та родзинки.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer