Про участь у 24-му Міжнародному туристичному салоні UITМ ,,Україна’2017’’

4-6 жовтня 2017 року у м. Києві проходив 24-й Міжнародний туристичний салон UITМ ,,Україна’2017’’. Провідні представники туристичного бізнесу Закарпаття спільно з фахівцями туристичної галузі представили туристичний потенціал на найпрестижнішому виставковому майданчику України.

         Цьогоріч, управління туризму та курортів ДЕРТ Закарпатської облдержадміністрації прийняло участь у 24-му Міжнародному туристичному салоні UITМ ,,Україна’2017’’ загальним розміром виставкової площі 20 кв. м. Враховуючи специфіку виставки, на нашому виставковому стенді акцентувалася увага на просуванні SPA І WELLNESS послуг, а також на зимових видах відпочинку у Закарпатті. Зокрема, окремим робочим місцем на виставковому стенді були представлені:  туроператор ,,Ажіо-тур’’, еко-спа курорт ,,Богольвар’’ (Ужгородський р-н),’ (Міжгірський р-н), туристичний комплекс ,,Теплі води’’ та оздоровчий СПА-комплекс ,,Трембіта’’ (Хустський р-н).

         Не обійшлось і без дегустацій… Так, під час першого дня виставки було проведено дегустації виноробного комплексу ТМ ,,Чизай’’ (м. Берегово) та відомих вже на всю Україну сирів Селиської сироварні та ОСГ ,,Бараново’’ (Хустський р-н).

         Також, представниками Закарпаття взято участь у діловій програмі виставкового заходу. Зокрема, у засіданні за круглим столом на тему активізації екологічного туризму в Україні, організаторами якого є департамент туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Українська асоціація активного та екологічного туризму.

         Крім того, учасники Закарпатського стенду взяли участь у семінарі «Категоризація послуг у сільському зеленому туризмі». Під час семінару, головою Спілки сприяння розвитку зеленого туризму в України Володимиром Васильєвим, було вручено сертифікат зазначеної Спілки - Будинській Оксані Василівні із Закарпаття - власниці сільської садиби "Ставне, 158"  (Великоберезнянський р-н).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer