Архив - Июн 2016

Дата

июня 30th

Міжнародний зліт байкерів "MUSIC AQUA-KVA BIKE UKRAINE".

З 7 по 9 липня 2016 року  на Ужгородщині відбудеться традиційний міжнародний зліт байкерів від MFC "Падонки Мира" "MUSIC AQUA-KVA BIKE UKRAINE".

Kupala Fest на курорті Воєводино

Щороку курорт “Воєводино” запрошує гостей та мешканців Закарпатської області шумно і весело відсвяткувати свято Івана Купала.

 

9 липня 2016 року на території курорту "Воєводино" відбудеться фестиваль "Kupala Fest".

июня 21st

У місті Київ проходить Міжнародна конференція на тему: «Брендинг дестинацій: запорука побудови успішної репутації»

  З 20 по 21 червня 2016 року у місті Київ проходить Міжнародна конференція на тему: «Брендинг дестинацій: запорука побудови успішної репутації», організована департаментом туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у співпраці з Всесвітньою туристичною організацією

июня 17th

Про створення регіональної туристичної організації

Сьогодні, 17 червня 2016 року, у обласній адміністрації підписано Меморандум про співпрацю між департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації та громадськими організаціями області у галузі туризму.

июня 15th

До уваги представників ЗМІ!

 

15 червня, у прес-центрі Закарпатської ОДА відбудеться брифінг директора департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації Дениса Мана. Тема „Формування туристичного бренду Закарпаття”

июня 13th

VII Закарпатський Парад Наречених

  

28 червня 2016 року до Дня Молоді та Дня Конституції України у місті Ужгород відбудеться  VII Закарпатський Парад Наречених

июня 8th

І туристичний форум Черкащини та маштабний Міжнародний духовний фестиваль ,,VIRA FEST”

 

  18 червня 2016 року у першій козацькій столиці України - Чигирині відбудеться І туристичний форум Черкащини та маштабний Міжнародний духовний фестиваль ,,VIRA FEST” (18-20 червня)

Всеукраїнський велопробіг маршрутом «Вишиваний Шлях»

  

11-28 червня 2016 року пройде Всеукраїнський велопробіг маршрутом «Вишиваний Шлях»

июня 7th

Ужанський національний парк запрошує на відзначення 150-річчя падіння метеорита «Княгиня»

11 червня 2016 року Ужанський національний природний парк запрошує всіх бажаючих взяти участь в урочистих заходах з нагоди святкування 150-річчя падіння метеорита «Княгиня»

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer