Виставка сучасного мистецтва ,,biro” в Ужгороді

     Назва виставки пов’язана з іменем журналіста і винахідника кулькової ручки Ласла Біро, з дня народження якого 29 вересня виповнилось 115 років. Саму ручку він винайшов у 1938 році.
   Організатор цього та багатьох інших мистецьких проектів – ,,Безсоння”, ,,Фрагментації”, а перед тим ,,Індиферента” та ,,Ідеаліст”, альбом ,,7 днів” художник Тарас Табака.
       Виставку можна відвідати до 1 листопада.
   Представлено роботи самого Тараса Табаки, його доньки Альбіни, Володимира Буднікова, Ольги Секереш, Вадима Харабарука, Володимира Гуріна, Олега Сусленко, Наталії Шевченко, Беати Корн, Емми Тремби, Віктора Мельничука, Влада Габди, Надії Дідик та інших. Деякі вже знайомі ужгородцям за попередніми мистецькими проектами у цій же ,,Галереї ІЛЬКО”.
    Роботи належать не лише закарпатцям, а й авторам зі Львова та Києва. За словами Табаки, хотіли залучити і колег зі сходу, однак, через відомі події, не склалося. Після Ужгорода виставка поїде у Дебрецен, а згодом долучиться ще кілька митців із Києва і в оновленому складі її представлять у ,,Мистецькому Арсеналі”.
 Детальніша інформація за електронною адресою: http://www.karpatnews.in.ua/news/89123-u-halerei-ilko-vidkrylas-vystavka-unikalnykh-robi.htm#sthash.qfZMycv6.dpuf

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer