Закарпаття запрошує в зимовий інформаційний тур

Для представників ЗМІ та туристичних операторів Закарпатська облдержадміністрація організовує рекламно-інформаційний тур «Закарпаття зимове запрошує на відпочинок».
До участі в турі запрошуються всі, хто прагне переконатися, що гірськолижні курорти готові до сезону!
 
Коли: 3-4 грудня 2015 року.
 
Маршрут:
День 1:
Ужгород – с.Новоселиця Перечинського р-ну – с.Вишка Великоберезнянського р-ну – с.Ізки Міжгірського р-ну – с.Пилипець Міжгірського р-ну;
 
День 2:
с.Пилипець Міжгірського р-ну – сан.Синяк (Мукачівський р-н) – с.Велятино Хустського р-ну – ур.Драгобрат (Рахівський р-н).
 
Кількість учасників – 20 осіб.
 
Умови участі
Представнику ЗМІ чи туроператора необхідно зареєструватися, заповнивши анкету учасника та надіславши її на електронну скриньку управління туризму та курортів:  zak.oda.tour@gmail.com.
 
 
Термін подання анкет - до 1 грудня 2015 року.
 
Після реєстрації на Вашу електронну скриньку прийде підтвердження про участь у рекламно-інформаційному турі.
Учасники туру з числа представників ЗМІ до 8 грудня мають подати матеріал, розроблений після та під час туру (стаття, замітка, фото-звіт, відео-ролик тощо), який стане основою для розробки фільмового проекту «Закарпаття зимове запрошує».
Найкращий матеріал буде відзначений спеціальним призом – зимовим уікендом на двох на закарпатському гірськолижному курорті. Результати оголошення переможця з числа представників ЗМІ відбудеться 11 грудня.

 

Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer