Головна
Бібліотека
Міста Закарпаття
Лікування, відпочинок
Проживання
Сільський туризм
Туризм
Дозвілля
Публікації
Фотогалерея
Інвестиційна діяльність
Транспорт
Каталог сайтів
Ліцензування       туристичної діяльності
Контакти

СІЛЬСЬКІ САДИБИ

Свалявський район

Господар: Нусер Федір Омелянович
Адреса: смт. Вовчий, 4
Побутові умови: двоповерховий будинок з 3 одномісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Пічне та електричне опалення. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є об лаштоване місце для відпочинку, а також власна баня-лазня. 20 м від садиби знаходяться форелеві ставки.
Автобусна зупинка розташована 3 км, залізнична станція – 6 км. Ресторан, бар – 50 м, магазин, базар – 5 км.
Можливості: рибалка – 20 м, катання на лижах. Медична допомога

Господар: Куцкір Оксана Михайлівна
Адреса: с. Солочин, 38
Телефон: тел. 8-03133-3-23-86
Побутові умови: одноповерховий будинок з 1 одномісною та 2 одномісними кімнатами. Вана, душ,– у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є об лаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 100 м від садиби. Ресторан, бар – 1 км, магазин, базар – 50 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 50 м, полювання, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Бруняк Володимир Юрійович
Адреса: с. Неліпино, вул. Смерекова, 5
Телефон: тел. 8-03133-7-35-22
Побутові умови: двоповерховий будинок з 2 одномісними та 2 одномісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є об лаштоване місце для відпочинку. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 7 км від садиби. Ресторан, бар – 2 км, магазин, базар – 1 км.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – поблизу будинку, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Калабішка Юрій Федорович
Адреса: с. Солочин, 135
Телефон: тел. 8-03133-3-23-49
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 одномісними кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 1,5 км від садиби. Ресторан, бар – 2 км, магазин, базар – 100 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 1 км, полювання – 1 км, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Гісем Ілля Ілліч
Адреса: с. Солочин, 116
Телефон: тел. 8-03133-32371
Побутові умови: одноповерховий будинок з 1 одномісною та 1 двомісною кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 1,5 км від садиби. Ресторан, бар – 2 км, магазин, базар – 50 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 1 км, полювання – 2 км, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Куцкір Юрій Павлович
Адреса: с. Солочин, 41
Телефон: тел. 8-03133-3-23-69
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 одномісними та 1 двомісною кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 100 м від садиби. Ресторан, бар – 500 м, магазин, базар – 50 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 50 м, полювання, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Іліганець Георгій Іванович
Адреса: с. Солочин, 83
Телефон: тел. 8-03133-3-23-79
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 одномісними кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 500 м від садиби. Ресторан, бар – 1 км, магазин, базар – 100 м.
Можливості: відпочинок на воді – 1 км, рибалка – 500 м, полювання – 1км, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Симик Михайло Іванович
Адреса: с. Солочин, 71
Телефон: тел. 8-03133-32336
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 одномісними, 2 одномісними та 2 тримісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 6 км від садиби. Ресторан, бар – 3-5 км, магазин, базар – 500 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 200 м, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Вощинар Михайло Михайлович
Адреса: с. Солочин, 5а
Телефон: тел. 8-03133-3-26-32
Побутові умови: триповерховий будинок з 2 одномісними, 1 одномісною та 1 тримісною кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Господарі тримають домашніх птахів.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 6 км від садиби.
Ресторан, бар, магазин, базар – 700 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 10 м, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Кучерявий Іван Васильович
Адреса: с. Солочин, 23
Телефон: тел. 8-03133-3-26-41
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 одномісними та 1 одномісною кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є облаштоване місце для відпочинку, власна баня та автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 6 км від садиби.
Ресторан, бар – 500 м, магазин, базар – 100 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 200 м, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Чепинець Михайло Михайлович
Адреса: с. Уклин
Телефон: тел. 8-03133-7-43-52
Побутові умови: одноповерховий будинок з 1 одномісною, 1 одномісною 2 тримісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. Господиня випікає домашній хліб.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 5 км від садиби.
Ресторан, бар – 100 м, магазин, базар – 150 м.
Можливості: рибалка, полювання, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Бочко Ілля Іванович
Адреса: с. Уклин
Телефон: тел. 8-03133- 7-42-47
Побутові умови: одноповерховий будинок з 1 одномісною, 2 одномісними 1 тримісною кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 3 км від садиби.
Ресторан, бар – 100 м, магазин, базар – 150 м.
Можливості: полювання, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Попович Павло Іванович
Адреса: с. Поляна, вул.Вайди, 4
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 одномісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 500 м від садиби.
Ресторан, бар – 600 м, магазин, базар – 500 м.
Можливості: відпочинок на воді – 20 м, рибалка, катання на лижах. Медична допомога

Господар: Зубрович Ф.М.
Адреса: с. Поляна, вул.Шевченка, 4
Побутові умови: одноповерховий будинок з 1 одномісною кімнатою. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 400 м від садиби.
Ресторан, бар – 400 м, магазин, базар – 800 м.
Можливості: відпочинок на воді – 20 м, рибалка, катання на лижах. Медична допомога

Господар: Іліганець Марія Миколаївна
Адреса: с. Поляна, вул.Єсенина, 1
Побутові умови: двоповерховий будинок з 2 одномісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 200 м від садиби.
Ресторан, бар – 600 м, магазин, базар – 500 м.
Можливості: відпочинок на воді, катання на лижах. Медична допомога

Господар: Зарівчак Василь Іванович
Адреса: с. Солочин, 3а
Телефон: 03133-3-26-48
Побутові умови: двоповерховий будинок з 4 одномісні, 2 одномісними та 2 тримісні кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 6 км від садиби.
Ресторан, бар – 3-5 км, магазин, базар – 500 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 200 м, катання на лижах та конях. Медична допомога

Господар: Добош Ігор Євгенович
Адреса: с. Солочин, вул. Алексія, 8/3
Телефон: 03133-7-36-61
Побутові умови: одноповерховий будинок з 3 одномісними та 3 тримісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 8 км від садиби.
Ресторан, бар – 3 км, магазин, базар – 1 км.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 10 м, катання на лижах та конях. Медична допомога

Господар: Куклішин Микола Юрійович
Адреса: с. Солочин, 4
Телефон: 03133-3-23-68
Побутові умови: двоповерховий будинок з 2 однокімнатними, 2 одномісними та 2 тримісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. На території господарства є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб.
Автобусна зупинка та залізнична станція розташовані на відстані 8 км від садиби.
Ресторан, бар – 3-5 км, магазин, базар – 700 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка, катання на лижах та конях. Медична допомога

назад>>>