Головна
Бібліотека
Міста Закарпаття
Лікування, відпочинок
Проживання
Сільський туризм
Туризм
Дозвілля
Публікації
Фотогалерея
Інвестиційна діяльність
Транспорт
Каталог сайтів
Ліцензування       туристичної діяльності
Контакти

СІЛЬСЬКІ САДИБИ

Воловецький район


Господар: Порохнавець Віталій Михайлович
Адреса: смт. Воловець, вул. Карпатська, 146
Телефон: 8(j3136) 22287, 80509457618
Комплекс дерев'яних будівель з сучасними умовами проживання на верхньому краю старовинного села Гукливе. Прокат лиж, прогулянка горами, рибалка у ставку і в річці. Чудове довкілля, краєвиди. Дуже смачна кухня. Господиня вишиває. Господар столярує.


Господар: Беца Анатолій Іванович
Адреса: смт. Воловець вул. Зарічна, 32
Телефон: (03136) 2-26-75
E-mail: bеса@vo.ic.uz.ua
Побутові умови: двоповерховий будинок з 4 двомісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машиною, а також брати участь у господарських роботах. Є телевізор. Є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг.. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 600м. від садиби. Ресторан, бар – 300 м, магазин, базар – 400 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 100 м, полювання – 300 м, катання на лижах – 10 км. Медична допомога.

Господар: Фівгар Іван Іванович
Адреса: с.Верхні Ворота вул. Верховинська, 253
Побутові умови: одноповерховий будинок з 1 одномісною, 2 двомісними та 1 тримісною кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машиною, а також брати участь у господарських роботах. Є телевізор. Є облаштоване місце для відпочинку. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 200м. від садиби. Ресторан, бар – 100 м, магазин, базар – 150 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 5 км, полювання – 1 км. Медична допомога.

Господар: Панькулич Василь Андрійович
Адреса: с Верхні Ворота, вул. Верховинська, 311
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 одномісними, 2 двомісними та 1 тримісною кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, пральною машиною, а також брати участь у господарських роботах. Є телевізор. Є облаштоване місце для відпочинку. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 3 км. від садиби. Ресторан, бар – 1,5 км, магазин, базар – 300 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 5 км, полювання – 1 км. Медична допомога

Господар: Пантелічук Каміла Олександрівна
Адреса: с Верхні Ворота, вул. Собрана, 197
Побутові умови: двоповерховий будинок з 2 одномісними, 2 двомісними та 1 тримісною кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, пральною машиною, а також брати участь у господарських роботах. Є телевізор. Є облаштоване місце для відпочинку. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 1,5 км. від садиби, а залізнична станція – на відстані 7 км.
Ресторан, бар – 1,5 км, магазин, базар – 500 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 5 км, полювання – 1 км, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Сюнтрик Михайло Васильович
Адреса: с.Верхні Ворота, вул. Верховинська, 54
Побутові умови: одноповерховий будинок з 1 одномісною, 2 двомісними та 1 тримісною кімнатами. Вана – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, пральною машиною, а також брати участь у господарських роботах. Є телевізор. Є облаштоване місце для відпочинку. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 100 м. від садиби, а залізнична станція – на відстані 7 км.
Ресторан, бар, магазин, базар – 100 м.
Можливості: відпочинок на воді – 5 км, рибалка – 2 км, полювання – 3 км., катання на конях та лижах. Медична допомога.

Господар: Гафинець Василь Андрійович
Адреса: с Верхні Ворота, вул. Собрана, 199а
Побутові умови: двоповерховий будинок з 1 одномісною та 2 двомісними кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, пральною машиною, а також брати участь у господарських роботах. Є телевізор. Є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 500 м. від садиби, а залізнична станція – на відстані 6 км. Ресторан, бар, магазин, базар – 500 м.
Можливості: відпочинок на воді – 5 км, рибалка – 2 км, полювання – 1 км., катання на конях та лижах. Медична допомога.

Господар: Дупин Іван Михайлович
Адреса: с Верхні Ворота, вул. Собрана, 197а
Побутові умови: двоповерховий будинок з 1 одномісною, 2 двомісними та 3 тримісними кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, брати участь у господарських роботах. Є телевізор. Є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 500 м. від садиби, а залізнична станція – на відстані 6 км. Ресторан, бар, магазин, базар – 600 м.
Можливості: відпочинок на воді – 5 км, рибалка – 2 км, полювання – 1 км., катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Гафинець Василь Васильович
Адреса: с.Верхні Ворота, вул. Верховинська, 278
Побутові умови: двоповерховий будинок з 2 двомісними та 3 тримісними кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, брати участь у господарських роботах. Є телевізор. Є облаштоване місце для відпочинку. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 500 м. від садиби, а залізнична станція – на відстані 6 км. Ресторан, бар – 1 км, магазин, базар – 500 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 2 км, полювання – 1 км., катання на конях та лижах. Медична допомога.

Господар: Левицький Михайло Іванович
Адреса: с.Білосовиця
Телефон: (03136) 44-282
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 тримісними кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею, брати участь у господарських роботах. Харчування за окрему плату. Є телевізор. Є облаштоване місце для відпочинку, автопаркінг. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 100 м. від садиби, а залізнична станція – на відстані 20 км. Ресторан, бар, магазин, базар – 150 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 50 м, полювання – 100 м., катання на лижах. Медична допомога.

Господар: Минда Олексій Федорович
Адреса: с.Білосовиця
Телефон: (03136) 44-281
Побутові умови: двоповерховий будинок з 2 двомісними та 2 тримісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Опалення пічне. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою, а також брати участь у господарських роботах. Харчування за окрему плату. Є телевізор, автопаркінг. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 100 м. від садиби, а залізнична станція – на відстані 20 км. Ресторан, бар, магазин, базар – 160 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 60 м, полювання – 150 м., катання на лижах. Медична допомога.

Господар: Губинець Віктор Васильович
Адреса: с.Білосовиця
Побутові умови: двоповерховий будинок з 2 двомісними та 3 тримісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Опалення пічне. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є можливість брати участь у господарських роботах. Є телевізор. Господар володіє польською мовою. Господиня випікає домашній хліб.
Автобусна зупинка розташована 300 м. від садиби, а залізнична станція – на відстані 20 км. Ресторан, бар – 400 м, магазин, базар – 300 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 100 м, полювання – 2 км., катання на лижах. Медична допомога.

Господар: Губинець Василь Васильович
Адреса: с.Білосовиця
Телефон: (03136) 44-219
Побутові умови: двоповерховий будинок з 2 двомісними та 3 тримісними кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Опалення пічне. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є можливість брати участь у господарських роботах. Є телевізор. Харчування за окрему плату. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 200 м. від садиби, а залізнична станція – на відстані 20 км. Ресторан, бар, магазин, базар – 250 м.
Можливості: відпочинок на воді – 50 м., рибалка – 100 м, полювання – 2 км., катання на лижах. Медична допомога.

Господар: Бодак Іван Олексійович
Адреса: с.Білосовиця
Телефон: (03136) 44-262
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 тримісними кімнатами. Санвузол – на дворі. Опалення пічне. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Наявний автопаркінг. Харчування за окрему плату. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 400 м. від садиби, а залізнична станція – на відстані 20 км. Ресторан, бар, магазин, базар – 450 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 50 м, полювання – 2 км., катання на лижах. Медична допомога.

Господар: Малильо Іван Васильович
Адреса: смтЖденієво вул. Набережна, 9,
Телефон: (03136) 25-443
Побутові умови: одноповерховий будинок з 1 одномісною, 2 двомісними та 1 тримісною кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство. Відпочинок на воді біля садиби.
Автобусна зупинка розташована 500 м. від садиби, а залізнична станція – на відстані 25 км. Ресторан, бар, магазин, базар – 500 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – поблизу садиби, полювання, катання на конях та лижах. Медична допомога.

Господар: Опанасенко Станіслав Станіславович
Адреса: смтЖденієво вул. Шевченка, 136
Телефон: (03136) 25-467
Побутові умови: двоповерховий будинок з 2 одномісними, 2 двомісними та 3 тримісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Відпочинок на воді біля садиби.
Автобусна зупинка розташована 50 м. від садиби, а залізнична станція – на відстані 25 км. Ресторан, бар – 500 м, магазин, базар – 50 м.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 100 м, полювання – 2 км, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Дупин Олена Юріївна
Адреса: с.Буковець, №30
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 одномісними та 2 двомісними кімнатами. Вана, душ, – у будинку. Санвузол – на дворі. Пічне опалення. Є можливість користуватися кухнею. Є телевізор. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство. Автобусна зупинка розташована 0,3 км. Ресторан, бар, магазин, базар – 300 м.
Можливості:, полювання, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Дупин Ганна Іванівна
Адреса: с.Буковець, №25
Побутові умови: одноповерховий будинок з 1 одномісною та 2 двомісними кімнатами. Вана, душ, – у будинку. Санвузол – на дворі. Пічне опалення. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 0,2 км. Ресторан, бар – 500 м, магазин, базар – 100 м.
Можливості полювання, катання на конях та лижах. Медична допомога.

Господар: Попелич Ф.І
Адреса: с.Буковець, №122
Побутові умови: одноповерховий будинок з 1 одномісною та 2 двомісними кімнатами. Санвузол – на дворі. Пічне опалення. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 500 км. Ресторан, бар, магазин, базар – 500 м.
Можливості:катання на лижах. Медична допомога.

Господар: Панькулич Ганна Олексіївна
Адреса: с.Буковець, №72
Побутові умови: одноповерховий будинок з 1 одномісною, 2 двомісними та 1 тримісною кімнатами. Вана, душ – у будинку. Санвузол – на дворі. Пічне опалення. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 200 км. Ресторан, бар, магазин, базар – 300 м.
Можливості полювання, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Сідак Ганна Василівна
Адреса: с.Буковець, №132
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 одномісними 2 двомісними кімнатами. Вана, душ, санвузол – у будинку. Пічне опалення. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 50 км. Ресторан, бар, магазин, базар – 500 м.
Можливості полювання, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Райчинець Михайло Васильович
Адреса: с. Абранка
Побутові умови: одноповерховий будинок з 2 двомісними кімнатами. Вана – у будинку. Санвузол – на дворі. Пічне опалення. Є можливість користуватися кухнею. Харчування за свій рахунок. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах..
Автобусна зупинка розташована 60 м. Ресторан, бар – 2,5 км, магазин, базар – 3 км.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 1 км, полювання – 2 км, катання на конях та лижах. Медична допомога

Господар: Тербан Михайло Юрійович
Адреса: с. Абранка
Побутові умови: двоповерховий будинок з 2 одномісними та 2 тримісними кімнатами. Вана, душ, – у будинку. Санвузол – на дворі. Пічне опалення. Є можливість користуватися кухнею, пральною машинкою. Є телевізор. Є можливість брати участь у господарських роботах. Господиня випікає домашній хліб. Є підсобне господарство.
Автобусна зупинка розташована 50 м. Ресторан, бар – 2 км, магазин, базар – 2,5 км.
Можливості: відпочинок на воді, рибалка – 1,5 км, полювання – 2 км, катання на конях та лижах. Медична допомога

назад>>>