Архив - Фев 2017

Дата

февраля 24th

Проведено селекторну нараду із фахівцями з питань туризму районних державних адміністрацій та міськвиконкомів

24 лютого 2017 року директором департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Д. Маном проведено селекторну нараду із фахівцями з питань туризму районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.
Селектор проведено з метою налагодження ефективної реалізації державної регіональної політики в галузі туризму, комплексної оцінки наявного стану розвитку туристичної сфери та налагодження ефективної співпраці зі структурними підрозділами райдержадміністрацій/міськвиконкомів, відповідальними за розвиток туризму.

февраля 21st

Туристична виставка «Korea World Travel Fair»

З 1 по 4 червня 2017 року у м. Сеул, Республіка Корея, заплановано проведення 32-ї туристичної виставки «Korea World Travel Fair» (KOTFA-2017), яка є найбільшою виставкою у галузі туризму в Республіці Корея.

Щодо Міжнародної виставки «Kuwait Travel & Тоurism Ехhibіtіоn 2017»

За  інформацією Посольства  України в Державі Кувейт, у період з 29 березня по 1 квітня 2017 року в м. Ель-Кувейт проходитиме міжнародна виставка «Kuwait Travel & Тоurism Ехhibіtіоn 2017», організаторами якої є компанія «Кuwait International Fair».

Щодо проведення Міжнародної туристичної виставки-форуму «Astindo Fair-2017»

  З 24 по 26 березня 2017 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) заплановано, проведення міжнародної туристичної виставки-форуму «Astindo Fair-2017».

февраля 15th

Тиждень угорських страв на Закарпатті

 

З 27 лютого по 5 березня 2017 року триватиме "Тиждень угорських страв на Закарпаття"

февраля 13th

На Закарпатті відбувся пізнавальний тур за участі представників засобів масової інформації

  З 10 по 12 лютого 2017 року проходив пізнавальний тур з відвідуванням туристично-рекреаційних закладів Закарпатської області за участі представників засобів масової інформацїі України

февраля 9th

У міській раді обговорили питання щодо покращення туристичної привабливості міста Ужгород

9 лютого 2017 року відбулось засідання міської координаційної ради по туризму під головуванням Ужгородського міського голови Андріїва Б.Є. До участі у засіданні окрім офіційних членів ради було запрошено директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Д. Мана та представників туристичного бізнесу міста.

февраля 8th

У місті над Ужем відбудеться фестиваль-ярмарок "Медовуха фест - 2017"!

   17-19 лютого 2017 року у місті Ужгороді відбудеться фестиваль-ярмарок "Медовуха Фест", на якому буде представлено продукцію пасічників Закарпаття

февраля 3rd

До уваги організаторів культурно-масових заходів Закарпаття!

ЄВРОПЕЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФЕСТИВАЛІВ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗНАК EFFE 2017-2018 роки.
EFFE — Europe for Festivals, Festivals for Europe (Європа підтримує фестивалі, фестивалі підтримують Європу) є ініціативою Європейської асоціації фестивалів (EFA), що співфінансується Європейським Союзом. Знак EFFE є знаком якості фестивалів, даючи міжнародне визнання кращим фестивальним подіям у Європі. Європейська асоціація фестивалів (EFA) у тісному партнерстві з 28 EFFE хабами – контактними пунктами програми в країнах ЄС та країнах Східної Європи — прагне за допомогою програми EFFE поєднати в глобалізованому світі фестивалі, що служать мистецтву і своїм громадам, запропонувавши світовій спільноті одну станцію відправлення в подорожі багатим фестивалями європейським простором. На першій номінації фестивалів і присудженні Премії 2015-2016 рр. 761 фестиваль з 31 країни отримав знак EFFE, а 12 найпомітніших європейських фестивалів здобули Премію EFFE. Завітайте на сайт www.effe.eu і перегляньте багатий мистецький вибір у Європі!

Міжнародна виставка туризму "Caucasus Tourism Fair 2017"

  З 27 по 29 квітня 2017 року м. Тбілісі (Грузія) пройде 19-та Міжнародна виставка туризму "Caucasus Tourism Fair 2017", мета якої - просування грузинського відродження внутрішнього туризму і закордонних туристичних напрямків.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer