У міській раді обговорили питання щодо покращення туристичної привабливості міста Ужгород

9 лютого 2017 року відбулось засідання міської координаційної ради по туризму під головуванням Ужгородського міського голови Андріїва Б.Є. До участі у засіданні окрім офіційних членів ради було запрошено директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Д. Мана та представників туристичного бізнесу міста.

Міський голова Богдан Андріїв відкрив засідання та привітав присутніх. Зазначив, що робота над туристичною привабливістю міста є однією із найпріоритетніших. Про це говорить значна кількість фестивалів, які проводяться в місті та реконструкція історичних вулиць міста. Зауважив, що місто ще має багато хороших проектів, які мають право на життя. Інформував, що незабаром у приміщенні відреставрованого культурно-історичного комплексу ,,Совине гніздо”, розпочне функціонувати туристично-інформаційний центр міста.

Денис Ман, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, наголосив на важливості розвитку туристичної галузі міста Ужгород та Закарпатської області загалом. Інформував присутніх про намір взяти участь у туристичній виставці в Угорщині та щорічній Міжнародній виставці ,,UITT — 2017” (м. Київ), що відбудуться у березні цього року.

Обговорювались і проблемні питання, які погіршують туристичну привабливість міста Ужгород. Зокрема, це технічний стан КПП Ужгород та непрофесійне надання митних послуг, стан доріг та чистота міста, відсутність якісного міського транспорту, в тому числі, прийнятної служби таксі, функціонування Міжнародного аеропорту ,,Ужгород” та відсутність довідкової туристичної інформації на вокзалах міста.

За підсумками засідання попередньо вирішено ініціювати зустріч з представниками транспортної галузі міста, зокрема служб, які координують діяльність таксі, а також запропоновано створити обласну організацію готелєрів Закарпатської області.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer