Туристичний потенціал Закарпаття презентують на виставці в Угорщині

Сьогодні розпочала роботу 40 Міжнародна туристична виставка у м. Будапешт (Угорщина), яка триватиме до 5 березня 2017 року. Закарпаття представлено загальнообласним стендом ,,Welcome to Zakarpattia” у складі якого представники: департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації, курорту ,,Воєводино”, туроператора ,,СКС ГОЛІДЕЙЗ” та готелю ,,Емігранд”.

Для іноземного відвідувача, на виставковому стенді презентуються промоційні матеріали про туристичний потенціал Закарпаття, закарпатські вина і сир та унікальні вироби із Музею ткацтва (с. Черна), що на Виноградівщині.

,,Закарпаття пропонує відпочинок для європейського туриста у різних варіаціях: це колоритна закарпатська кухня, туристичні маршрути, термальні джерела і чани, фестивалі, відпочинок у сільській місцевості тощо. Привезли з собою все, що люблять угорцi, навіть наш закарпатський каравай, щоб вони обирали вiдпочинок саме у нас!” - констатує Денис Ман.

Варто зазначити, що участь у закордонних  заходах є вкрай важливою для Закарпаття та позитивно відзначається на співпраці із угорськими партнерами. За підсумками переговорів між українською та угорською сторонами, з метою комфортного та швидкого сполучення місцевих жителів регіону з Угорщиною та угорських туристів із Закарпаттям, у 2017 році заплановано запуск залізничного сполучення європейського стандарту між Мукачевом і Будапештом. Потяг планують запустити вже найближчим часом.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer