Закарпаття на Євробаченні

У рамках проведення щорічного міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення", у інформаційному національному агентстві "Укрінформ" з 1 по 14 травня діє комунікаційний майданчик для іноземних журналістів, що приїхали у складі делегації на цей захід.

 

10 травня тут відбувся "День різноманіття українських регіональних ку-льтур. Закарпаття". Туристичний та культурний потенціал регіону було представлено шляхом презентацій гастрономічних та етнічних надбань "Землі, наближеної до неба".

 

Іноземні делегації під композиції аматорського народного ансамблю пісні і танцю "Лісоруб" з Рахівщини залюбки дегустували медову,  молочну та еко- продукцію від закарпатських виробників. Також, іноземним глядачам було презентовано музейні експонати та етнічний одяг закарпатських нацменшин від Закарпатського музею народної архітектури та побуту і проведено майстер-клас з гуцульської вишивки.
Із мультимедійною презентацією про туристичний потенціал області виступила заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі, начальник управління туризму та курортів ОДА Любов Когуч, а закарпатський фотограф Сергій Гудак презентував промоційні відеоролики, - повідомили в департаменті економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer