Головна
Бібліотека
Міста Закарпаття
Лікування, відпочинок
Проживання
Сільський туризм
Туризм
Дозвілля
Публікації
Фотогалерея
Інвестиційна діяльність
Транспорт
Каталог сайтів
Ліцензування       туристичної діяльності
Контакти

СІЛЬСЬКІ САДИБИ

Осередок сільського зеленого туризму „Краса Карпат”пропонує кілька будиночків для відпочинку на селі.

Смт.Дубове
Вул. Гагаріна 79
Тел. (8-03134) 72317, 72540

Крамаренко Оксана Іванівна
моб.80677386170
         80972359420

Приватний будинок «У Сойма Марії»
Двоповерховий будинок з 2 двомісними кімнатами. Ванна, санвузол – у будинку. Дворазове харчування. Є можливість користуватися кухнею. Є телевізор. Є підсобне господарство (part-time farming). Господарка смачно готує страви національної кухні.

Приватний будинок «У Вертушки» .
Великий двоповерховий будинок з 2 двомісними кімнатами. Ванна, санвузол – у будинку. Є телевізор. Є можливість користуватися кухнею. Дворазове харчування. Є підсобне господарство. Поблизу садиби є кафе, базар, а також річка Тересва. Бажаючим усамітнитися господарі запропонують окремих дерев’яний будиночок з усіма зручностями. Харчування за домовленістю.

Приватний будинок  «У Немеш Марії».
Двоповерховий будинок з 2 двомісними кімнатами. Ванна та санвузол – у будинку. Є телевізор. Є можливість користуватися кухнею. Є підсобне господарство. Є об лаштоване місце для відпочинку.
Будинок розташований поблизу центра села, недалеко річка та гори. Поблизу базар та кафе.

Приватний будинок "У Ані".
Затишний маленький будиночок з 2 двомісними кімнатами. Ванна – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість користуватися кухнею. Дворазове харчування. Є об лаштоване місце для відпочинку.
Річка находиться в 500 метрах від садиби. Недалеко кафе-магазин.

Приватний будинок «У сусідки»
Двоповерховий будинок є можливість розмістити до 8 чоловік. Ванна – у будинку. Санвузол – на дворі. Дворазове харчування. Поблизу річка, базар, кафе та магазин.

Приватний будинок «У бабусі»
Одноповерховий будинок з 2 двомісними кімнатами. Душ та санвузол – на дворі. Опалення пічне. Триразове харчування. Вода з криниці. Будинок розташований у підніжжя гори.

Будинок у горах..
Затишний однокімнатний будиночок, який знаходиться у горах, 700 м. над рівнем моря на г.Апецкая. Пічне опалення. Санвузол – на дворі. Вода – з криниці. Є електричне освітлення. Є об лаштоване місце для відпочинку. Є можливість покататися на коні, та на лижах чи санях. 

Будинок у підніжжя гори.
Будинок з 3 двомісними кімнатами. Ванна – у будинку. Санвузол – на дворі. Є можливість брати участь у господарських роботах. Є підсобне господарство. Харчування за окрему плату.

назад>>>