Дегустаційні зали вина в Виноградівському районі

Перелік залів:
1. Дегустаційний зал радгоспу Виноградівський
2. Дегустаційний зал „Закарпатський сад”
3. Будинок вина „Гостинна садиба сім’ї Михайла Поличка”

 

Дегустаційний зал радгоспу Виноградівський

м.Виноградів, вул.Персикова, буд.35

тел. +38 (03143) 2-20-08, 2-19-40

 

Виносховище сягає 350 метрів, де вино зберігається у величезних бочках, які майже вдвічі вище за зріст людини. Загалом, винні підвали Виноградівщини по праву вважаються найдовшими в Україні. Винний підвал у Виноградові з’явився у 1972 році.  Колись доступ до виносховищ у м.Виноградів та смт Королево мали лише перші секретарі райкомів, обкомів та керівництво ЦК партії. Простим смертним зайти до підвалів з вином було зась. Сьогодні доступ до виносховища вільний для всіх бажаючих. Тут гостям не тільки проведуть цікаву екскурсію по довжезних підвальних приміщеннях з захоплюючою історією розвитку виноградарства та виноробства, а й ознайомлять з традиційними технологіями виготовлення цього чудового напою та запропонують скуштувати різноманітні сорти закарпатських вин від сухих до міцних сортів, а також відомі коньяки.

 

Дегустаційний зал „Закарпатський сад”

смт Королево, вул.Луначарського, буд.1

тел./факс+38 (03143) 4-11-03,

моб.тел. +38 (095) 402-87-93

 

Королівський винний підвал, який сягає довжини 700 метрів, розмістився під пам’яткою архітектури XIII століття – Замковою горою. Таке розташування сприяє збереженню стабільної та оптимальної для витримування вин температури – +11 - +14 градусів за Цельсієм. Цей довжелезний винний підвал може вмістити 1 мільйон 410 тисяч літрів вина!

Протягом дегустаційного сеансу відвідувачам пропонують скуштувати до 9 різних сортів вина від білого сухого до червоного солодкого і два види коньяку. Дегустація напоїв супроводжується розповідями про різновиди вин, сумісність чи несумісність їх з певними стравами.

„Український" і „Таврійський" кагори замовляють у Королевому священики навіть Почаївської лаври. На десерт подають п’ятизірковий коньяк торгової марки "Королівський замок" з ароматом кави й шоколаду. Цей ексклюзивний напій в оригінальному пакуванні є візитівкою "Закарпатського саду", хоча почали виробляти його тільки два роки тому.

 

Будинок вина „Гостинна садиба сім’ї Михайла Поличка”

м.Виноградів, вул.Копанська, буд.250А

моб.тел. +38 (050) 925-59-80

 

Колекція сортів винограду у сім’ї Поличко нараховує понад 250 видів столового і технічного призначення. Господарі виготовляють вино у власному винному підвалі, де цілорічно, для кращого настоювання вин підтримується температура на рівні 14-16°C. Протягом дегустаційного сеансу, господарі радо запрошують відвідати винний підвал, де розповідають захоплюючі історії про технологію дозрівання та зберігання вина.

На 1-му поверсі облаштовано дегустаційний зал, де відвідувачам пропонують скуштувати кращі закарпатські вина власного виробництва. Візитівкою сім’ї Поличко є сухе вино „Каберне Совіньйон”, яке має  тонкий пастельний аромат і терпкий присмак.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer