Опис конкурсу

Обласний конкурс «10 цінностей Закарпаття туристичного»

 

Закарпастька обласна рада та КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» спільно з Управлінням  туризму та курортів Закарпатської облдержадміністрації та Турінформ Закарпаття ініціюють проведення обласного конкурсу «10 цінностей Закарпаття туристичного».

 

 

Закарпаття має визначну власну історію, звичаї та традиції, та відрізняється природою неймовірної краси. Тому конкурс буде проводитися в трьох номінаціях:

  • Природна цінність;
  • Архітектурна цінність;
  • Культурна цінність.

Обласний конкурс "10 цінностей Закарпаття туристичного” проводиться з метою виявлення та популяризації унікальних і найбільш значущих історичних, природних, культурних, архітектурних об'єктів, розташованих на території Закарпатської області, їх популяризації, а також розвитку культурно-пізнавального туризму в області.

У конкурсі можуть приймати участь районні державні адміністрації та районні ради, міськвиконкоми, органи місцевого самоврядування та сільські ради, громадські об'єднання, навчальні заклади, заклади культури, фізичні та юридичні особи незалежно від форми власності.

Форма заявки для участі у конкурсі розміщена для скачування на офіційних веб-сайтах організаторів конкурсу:

Конкурсні роботи подаються на розгляд на електронну скриньку:  , або в друкованому вигляді,  на електронних носіях за адресою: 88000, м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 240 в період з 1 березня 2016 року по 15 квітня 2016 року.

Об'єкти, які стануть переможцями обласного конкурсу "10 цінностей Закарпаття туристичного”, включатимуться в туристичні та екскурсійні маршрути і друковані туристичні видання; їх зображення використовуються в оформленні рекламної та сувенірної продукції як окремих районів, так і області в цілому.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer