Кінний туризм на Закарпатті завойовує популярність

Для бажаючих, на Закарпатті надзвичайно багато організацій, що надають послуги кінного туризму та пропонують цікаві програми.

Наприклад, кінні тури у традиційному та сучасному сідлі, або на санках (у зимовий період), по снігу, чи по високій траві знову ж таки у весняно- літній та осінній період. Подорожі на конях тривають в залежності від готовності та бажання туриста.

Існують прогулянки по рівнинній та гірській місцевості, від звичайної прогулянки до декілька денного переходу.

На багатьох турбазах є досвідчені інструктори, котрі навчають новачків та туристів, що мають незначний досвід, і як правило, до завершення прогулянки чи туру Ви будете впевнено сидіти у сідлі. Окрім звичайних прогулянок на конях, за бажанням туристів, проводяться анімаційні програми, та ігри.

Цікавою є подорож на гуцульських конях* в Карпатах.

Перед кінною прогулянкою кожен бажаючий має змогу спробувати себе у сідлі, і оцінити відчуття, підлаштувати під себе сідло та знайти спільну мову з конем. А інструктор сприятиме прискоренню цього процесу.

Будь-який відпочинок на конях є цікавим і захоплюючим, і кожен зможе повезти з собою позитивне враження.

Кінним туризмом на Закарпатті можна скористатись у кожному районі.

Гарних вражень та чудової подорожі.

*Довідка: гуцульські коні – низькорослі, мають міцну конституцію й добре розвинутий тулуб. Вони невибагливі й вирізняються великою працездатністю, зокрема в умовах крутих схилів і бездоріжжя.

 

Олександр Коваль, директор Туристично-інформаційного центру Закарпаття

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer