Архів - Вер 2014

Дата

Вересень 30th

В Ужгороді пройде ,,Фруктовий день”!

   
 
 
   5 жовтня 2014 року 0 16.00, на площі Фенцика в Ужгороді святкуватимуть ,,Фруктовий день”. Захід присвячений профілактиці цукрового діабету, пропаганді здорового харчування та підвищення обізнаності громадськості про цукровий діабет.

Ужгород готується до спортивного ,,ВЕЛОварення”

 
   
 
 
У п'ятницю, 10 жовтня 2014 року, о 20.30 з площі Народної в місті Ужгород стартує традиційна нічна велопрогулянка Night Ride. Цього разу тема покатушок - Веловарення.

Тур’євроцентр – Закарпаття 2014

У зв’язку з відзначенням Всесвітнього Дня туризму і Днів туризму в Україні, 25-26 вересня 2014 року, в приміщенні Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру, відбулася ХІІІ Міжнародна  виставка-ярмарок  ,,Тур’євроцентр – Закарпаття 2014”. 

Вересень 19th

Тячів запрошує на велопробіг

 

 

20 вересня 2014 року відбудеться  велопробіг з нагоди дня  міста Тячів!

 

У Мукачеві розпочинається триденне свято меду

 

З 19 по 21 вересня 2014 року, в місті Мукачево на площі Миру, будуть представленні різноманітні види меду та медової продукції

Вересень 18th

IV Традиційний День „Переца” - кренделя

 

 

20 вересня 2014 року Астейська сільська рада та громада села Астей запрошує гостей на Традиційний День „Переца” - кренделя 

Вересень 11th

Вжито заходів щодо запобігання поширенню лихоманки Ебола

06 - 07 вересня 2014 року відбулося засідання Комітету з надзвичайних ситуацій Міжнародних медико-санітарних правил (ММСП) Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з питання спалаху лихоманки Ебола в Західній Африці.

Вересень 6th

Фестиваль культур прикордонних територій „Гуцульський кінь в культурі Східних Карпат”

  

7 вересня 2014 року, на території гірськолижного витягу санаторію „Квітка полонини” що на Свалявщині, відбудеться фестиваль культур прикордонних територій „Гуцульський кінь в культурі Східних Карпат”.

Вересень 5th

Студентам з Височини презентували туризм краю у Закарпатській ОДА

На Закарпатті з ознайомчим візитом перебувають студенти кафедри туризму вищої політехнічної школи Їглави з краю Височина Чеської Республіки. Вони вже побували в Закарпатській ОДА, де їм презентували туристичний потенціал нашого краю. 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer