Студентам з Височини презентували туризм краю у Закарпатській ОДА

  На Закарпатті з ознайомчим візитом перебувають студенти кафедри туризму вищої політехнічної школи Їглави з краю Височина Чеської Республіки. Вони вже побували в Закарпатській ОДА, де їм презентували туристичний потенціал нашого краю. 
  Учасникам делегації було продемонстровано на слайдах Закарпаття туристичне. Заступник директора департаменту-начальник управління інфраструктури, транспорту та туризму Едуард Маляр розповів гостям про потенціал розвитку бальнеологічного туризму, про розробку проекту автобусних стоянок для туристів. 
  Також за словами посадовця в області планується розміщення туристично-інформаційних сіті-боксів та встановлення інформаційно-вказівних знаків, які вказуватимуть знаходження туристичних об’єктів області. 
  Учасників зустрічі було запрошено на відвідування ХІІІ Міжнародної туристичної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр-Закарпаття 2014», яка має відбутись цього року 25-26 вересня в Ужгороді. Керівник чеської делегації завідувач кафедри туризму Їглавського вишу доктор філософії Єва Янушкова , яка на Закарпатті вже не вперше пообіцяла долучити до цього міжнародного проекту і партнерів з Височини.

      

 Департамент ЖКГ, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer