Архів - Сер 2015

Дата

Серпень 27th

Завтра відбудеться засідання координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів

28 серпня 2015 року в облдержадміністрації відбудеться розширене засідання обласної координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів під керівництвом голови облдержадміністрації. До участі в роботі ради запрошені провідні фахівці в сфері туристичного бізнесу, зокрема представники туристичних підприємств, громадських організацій та влади.

„Гуцульська бринза — 2015”

  

6 вересня 2015 року Рахів запрошує на ХV фестиваль-ярмарок „Гуцульська бринза — 2015”

„Гуцульська бринза” - це свято, загартоване карпатськими горами та прадавніми автентичними традиціями. Тільки тут ви зможете на повну насолодитись свіжим карпатським повітрям, смачними та екологічно чистими стравами, доторкнутись до частинки суворого гуцульського побуту та відчути всю гостинність карпатського краю.

Серпень 26th

На Міжгірщині відбудеться обласний фольклорно-туристичний фестиваль „На Синевир трембіти кличуть”

 

 

 

30 серпня 2015 року до с. Синевирська Поляна, що на Міжгірщині, знову покличуть трембіти. На території національного природного парку „Синевир” відбудеться обласний фольклорно-туристичний фестиваль.

 

Серпень 21st

Управління туризму та курортів облдержадміністрації вносить зміни до складу обласної координаційної ради з питань розвитку туризму та рекреації

Управління туризму та курортів облдержадміністрації вносить зміни до складу обласної  координаційної ради з питань розвитку туризму та рекреації

Пропонуємо перелік кандидатур до складу вищезазначеної ради та просимо подавати свої пропозиції.

Серпень 20th

В Ужгороді радилися «туристичні» фахівці

Сьогодні в облдержадміністрації за участю начальника управління туризму та курортів відбулась нарада з фахівцями туристичної галузі райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Під час проведення наради було обговорено ряд питань щодо активізації туризму нашого регіону.

До уваги туроператорів! Мінекономрозвитку ініціює скасування ліцензування туроператорської діяльності

Мінекономрозвитку розмістило на своєму сайті проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру, у тому числі шляхом поширення застосування декларативного (реєстраційного, заявницького) принципу”, яким пропонується скасування ліцензування туроператорської діяльності.

Серпень 19th

До уваги фахівців райдержадміністрацій та міськвиконкомів, які відповідають за розвиток туристичної сфери!

Управління туризму та курортів облдержадміністрації анонсує проведення наради з питань активізації розвитку туристичної галузі регіону та підготовки і проведення Міжнародної туристичної виставки-ярмарку  „Тур’євроцентр – Закарпаття 2015” на рівні структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Нарада відбудеться 20 серпня 2015 року об 11.00 год.

Місце проведення — каб. № 313 облдержадміністрації.

ТЕРМІНОВО! До уваги райдержадміністрацій та міськвиконкомів!

Подаємо для ознайомлення та подання відповідних пропозицій рішення виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, яке відбулося 10 липня 2015 року у Львівській області  на тему: „Актуальні питання розвитку туристичної та курортної інфрастируктури на прикладі Львівщини”.

Серпень 17th

Затверджено Положення про управління туризму та курортів Закарпатської ОДА

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17.08.2015 № 271 затверджено Положення про управління туризму та курортів Закарпатської обласної державної адміністрації. 

Серпень 14th

Фестиваль етнічного мистецтва „Лемківська ватра”.

 

16 серпня 2015 року в селі Кострино Великоберезнянського району відбудеться фестиваль етнічного мистецтва „Лемківська ватра”.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer