Архів - 2015

Грудень 30th

Шановні колеги туристичної галузі Закарпаття!

Грудень 29th

Фестиваль — конкурс ,,Червене Вино — 2016”

  

З 13 по 17 січня 2015 року, в центральній частині міста Мукачево (парк Перемоги) відбудеться фестиваль — конкурс ,,Червене Вино — 2016”.

Грудень 28th

До уваги зацікавлених суб’єктів туристичної діяльності!

  

 З 14 по 17 січня у м. Відень (Австрія) планується проведення щорічної виставки-ярмарку в галузі туризму та відпочинку FERIEN MESSE 2016.

Грудень 7th

До уваги суб’єктів господарювання (суб’єкти туристичної діяльності, перевізники, виставкові та рекламні компанії тощо), що працюють на території Закарпатської області!

   Міністерство економічного розвитку і торгівлі України ініціює створення громадської організації – Національна туристична організація. Прохання до всіх зацікавлених та бажаючих стати учасником цієї організації, подати інформацію управлінню туризму та курортів облдержадміністрації за електронною адресою: zak.oda.tour@gmail.com

Сьогодні на гірськолижному курорті Драгобрат стартує лижній сезон

Пошкоджена осіннім паводком ґрунтова дорога, що веде на гірськолижний курорт «Драгобрат» у Рахівському районі, не завадить відкриттю цьогорічного лижного сезону.

Грудень 4th

Мешканці та гості області завітайте на Різвяний ярмарок у Хусті

 

  З 19 грудня 2015 року по 19 січня 2016 року в місті Хуст триватиме Різвяний ярмарок.

Вперше у Хусті відбудеться Різдвяний ярмарок європейського зразка!
Дерев'яні будиночки, різні традиційні ласощі та ароматні гарячі напої, цікава різдвяна розважальна програма, сувеніри та багато іншого.

В Ужгороді розпочинаються різдвяні майстер-класи

  

 

З 6 грудня в місті Ужгород розпочнуться різдвяні майстер-класи для всієї родини.

Майстер-класи проходитимуть у кафе-музеї ,,Під замком” (СНЕК) щонеділі з 16.00 і триватимуть до 3 січня 2016 року.

Грудень 1st

УВАГА тим, хто подав АНКЕТИ на участь у рекламному-інформаційному турі!

У зв’язку із несприятливими погодними умовами та неможливістю повністю виконати програму перебування, заплановану туристичними суб’єктами попередньо, управлінням туризму та курортів прийнято рішення перенести промо-тур на 10-11 грудня. 

Листопад 27th

Закарпаття запрошує в зимовий інформаційний тур

 

Для представників ЗМІ та туристичних операторів Закарпатська облдержадміністрація організовує рекламно-інформаційний тур «Закарпаття зимове запрошує на відпочинок».

 

Листопад 24th

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження Про Програму розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки

       

 

Розміщуємо для ознайомлення громадськості Програму розвитку туризму і курортів у Закарпатській області  на 2016 – 2020 роки

Листопад 19th

,,Народжене в Закарпатті” свято молодого вина

   ,,Народжене в Закарпатті” свято молодого вина стартує 19 листопада 2015 року. У програма свята дегустація вина та сиру, фаєр- шоу,  відкриття першої закарпатської бочки молодого вина та багато іншого.

ПРОТОКОЛИ та РІШЕННЯ засідань обласної координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів

Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА з метою інформування та ознайомлення громадкості розміщає ПРОТОКОЛИ та РІШЕННЯ засідань обласної координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів 

Листопад 17th

Ужгород запрошує мешканців та гостей міста на вечір словацької культури

  

 ,,Вечір словацької культури" в місті Ужгород пройде 28 листопада 2015 року
 

Листопад 13th

Мукачево запрошує мешканців та гостей міста на ,,День Святого Мартина”

  

Місто Мукачево запрошує мешканців та гостей міста на IV Мукачівський міський фестиваль ,,День Святого Мартина”, який відбудеться з 13 по 15 листопада 2015 року

Листопад 9th

Широке громадське обговорення проекту Програми розвитку туризму та курортів Закарпатської області на 2016-2020 роки

На виконання протольного рішення розширеного засідання координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів від 28.08.2015 року управління туризму та курортів облдержадміністрації  подає для широкого громадського обговорення, внесення змін та зауважень  проект Програми розвитку туризму та курортів Закарпатської області на 2016-2020  роки.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer