Архів - Жов 2017

Дата

Жовтень 31st

У області в чергове відбувся семінар-навчання з розвитку сільського туризму: ,, Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

31 жовтня 2017 року у м. Свалява в приміщенні районного будинку культури проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму:  ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”,

Жовтень 23rd

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності 2017

 18-20 жовтня 2017 року представники туристичного бізнесу спільно з фахівцями туристичної галузі Закарпаття взяли участь у  XVIII Міжнародній виставці-ярмарку ,,ТурЕКСПО” в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2017

Жовтень 19th

У області відбувся черговий семінар-навчання на тему ,, Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

19 жовтня 2017 року  проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”. Семінар відбувся у Великоберезнянському районі в приміщенні районного центру зайнятості, з метою реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки у Закарпатській області.

Про перший день Львівського Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності

18 жовтня завершився перший день XVIII Міжнародної виставки-ярмарку «ТурЕКСПО»,  яка відбувається у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності. На виставці представленні 9 іноземних країн та більшість областей  України. 

Жовтень 18th

До уваги відвідувачів Закарпаття!

У Хустському районі  здійснюються пасажирські перевезення за маршрутом, що з'єднує туристичні родзинки краю: курорт Шаян (Хустський р-н) та найбільше озеро українських Карпат та України - Синевир (Міжгірський р-н). Комфортабельний автобус здійснює щоденні рейси на вищезазначені туристичні атракції за таким розкладом: 

Жовтень 17th

17-19 листопада у м. Ужгород пройде свято молодого вина “Закарпатське божоле”

 Фестиваль молодого вина “Закарпатське божоле” в Ужгороді зазвичай збігається за часом зі святом молодого вина “Божоле” у Франції, традиція якого сягає XIX століття. Цьогоріч в обласному центрі Закарпаття фестиваль пройде 17-19 листопада. 

Жовтень 13th

У області відбувся семінар-навчання з розвитку сільського туризму: ,, Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

13 жовтня 2017 року у с. Яноші Берегівського району, проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризм: ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

Жовтень 9th

Про участь у 24-му Міжнародному туристичному салоні UITМ ,,Україна’2017’’

4-6 жовтня 2017 року у м. Києві проходив 24-й Міжнародний туристичний салон UITМ ,,Україна’2017’’. Провідні представники туристичного бізнесу Закарпаття спільно з фахівцями туристичної галузі представили туристичний потенціал на найпрестижнішому виставковому майданчику України.

Жовтень 6th

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

18-20 жовтня 2017 року у Львові відбудеться Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності  

Жовтень 5th

У області в чергове відбувся семінар-навчання з розвитку сільського туризму: ,, Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

05 жовтня 2017 року у м. Перечин в приміщенні районного центру зайнятості, проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму:  ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”. Семінар відбувся у рамках реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів на      2016-2020 роки у Закарпатській області.

Жовтень 2nd

У області тривають семінар-навчання з розвитку сільського туризму

28 вересня 2017 року у Рахівському районному центрі зайнятості проведено черговий семінари-навчання з розвитку сільського туризму: ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху’ 28 вересня 2017 року у Рахівському районному центрі зайнятості проведено черговий семінари-навчання з розвитку сільського туризму: ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху’’

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer