Підведено підсумки конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, діяльність яких спрямована на популяризацію туристичного потенціалу Закарпатської області.

Сьогодні засідала комісія по проведенню конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, діяльність яких спрямована на популяризацію туристичного потенціалу Закарпатської області.

До участі у роботі засідання комісії було запрошено всіх представників конкурсних робіт, які подали свої проекти на конкурс.

Всього таких проектів є п'ять. Загальна сума фінансування для реалізації проектів становить 88 033 тис. грн. З них 30 000 тис. грн. буде профінансовано відповідно до п.4.3. Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2016-2020 рр та п.4.2. Заходів Програми.

Відповідно до протокольного рішення конкурсної комісії та із врахуванням думки громадських організацій, які подали свої проекти на участь у конкурсі, кошти було вирішено розподілити наступним чином:

ГО ,,Боржавська ініціатива”, проект ,,Розробка туристичного маршруту — технічна історія Боржавської долини та супутньої карти ,,Боржавська долина” - 6 000 тис. грн.;

ГО ,,Панонія”, проект ,,FIRE LIFE FEST” - фестиваль вогняного мистецтва та шоу-програм — 8 000 тис. грн.;

ГО ,,Калган-А”, проект фестиваль середньовічної культури ,,Срібний Татош” - 5 000 тис. грн.;

БО ,,Благодійний фонд ,,Центр громадських ініціатив”, проект ,,Міжнародна зустріч виробників традиційних продуктів харчування ,,ЕТНОFOODКАРПАТИ” - 8 000 тис. грн.;

ГО Туристичне товариство ,,Карпатські стежки”, проект ,,Підвищення туристичної привабливості Великоберезнянського району Закарпатської області шляхом облаштування та промоції туристичних шляхів” - 3 000 тис. грн.

 

    

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer