До уваги суб'єктів туристичної діяльності!

З 19 по 21 жовтня 2016 року у місті Львів відбудеться Львівський форум індустрії туризму та гостинності та XVII Міжнародна виставка-ярмарок "ТурЕКСПО-2016" у рамках Форуму.

Основна мета цьогорічного Форуму - активізація розвитку внутрішнього та в'їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок,популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

В рамках Форуму одночасно працюватитимуть: XVII Міжнародна виставка-ярмарок "ТурЕКСПО-2016", Х спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес" та ІХ спеціалізована виставка "Континент розваг: Спорт. Відпочинок. Дозвілля".

Під час виставки та Форуму Ви матимете унікальну можливість в одному місці провести презентацію своїх туристичних продуктів, зустрітися з новими партнерами, обговорити перспективи Вашої співпраці з українським та зарубіжними фірмами та можливості залучення інвестицій та новітніх технологій.

Зважаючи на вищезазначене, інформуємо суб'єктів туристичної діяльності Закарпаття про вищезазначений захід  та просимо розглянути  можливість участі у ньому.

Більш детальна інформація на форумі сайту: www.galexpo.com.ua та за телефоном 067 67 33 501 Олеся Кравченко.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer