Закарпаття презентовано на двох Міжнародних інвестиційних форумах

Закарпаття презентовано на двох Міжнародних інвестиційних форумах у м. Криповницький на Кіровоградщині та м. Нова Каховка на Херсонщині.
29 вересня 2016 року делегація Закарпатської області представила інвестиційний потенціал регіону на Центрaльно-укрaїнському інвестиційному форумі в м.Кропивницький Кіровоградської області. Паралельно, в рамках Форуму проходила аграрна виставка “АгроЕкспо-2016” та спеціалізована міжрегіональна туристична виставка "Кіровоградщина запрошує-2016". Участь у роботі цих заходів  окрім представників бізнесу з більшості регіонів взяли Міністр aгрaрної політики тa продовольствa Укрaїни Тaрaс Кутовий, Нaдзвичaйний і Повновaжний Посол Республіки Мaкедонія в Укрaїні Столе Змейкоскі тa президент торгово-промислової пaлaти Укрaїни Геннaдій Чижиков. Закарпатці презентували регіональний туристичний продукт (зокрема активний відпочинок, гастрономічний , винний туризм) та запрошували гостей виставки відпочивати в Закарпатській області.
Вже наступного дня представники облдержадміністрації взяли участь у IX Міжнародному інвестиційному форумі “Таврійські горизонти” в м.Нова Каховка Херсонської області. Туди закарпатці повезли інвестиційні проекти у сфері туризму, які не так давно були презентовані на Міжнародному інвестиційному форумі “Закарпаття — бізнес в центрі Європи”, який проходив 24 вересня у м. Ужгород за участі послів з 40 держав та представників бізнесу.
У м.Кропивницький під час роботи однієї з секцій було обговорено розвиток сільських територій, в т.ч. й через призму розвитку сільського туризму. В Закарпатській області наразі зафіксовано 363 сільські садиби, які приймають готові приймати гостей. Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації готується до випуску щорічний довідник “Сільські садиби щиро запрошують”. Директор департаменту Денис Ман домовився разом із керівником Спілки сприяння розвитку сільського туризму в Україні Володимиром Васильєвим ще в цьому році реалізувати ряд спільних проектів. Окрім того, він запросив представника компанії “Google Україна” разом попрацювати над появою в глобальній мережі Інтернет віртуальних туристичних маршрутів Закарпатською областю. Очікується, що робота фахівців почнеться також цього року. Наразі результатами такої співпраці  можуть “похвалитися” тільки 5 областей України, ще 2 наразі беруть участь у такому проекті.
“Гадаю, область, яка сьогодні є найцікавішою для українського туриста за результатами соціологічних досліджень, повинна стати ще більш доступною" - зауважив Денис Ман.
Крім того, 30 вересня у м.Нова Каховка  відбулося чергове засідання Ради туристичних міст і регіонів України. Основна частина роботи стосувалася підбиття підсумків літнього туристичного сезону. Свої доповіді  презентували представники Одеської, Миколаївської та власне Херсонської областей. Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман у числі головних доповідачів заходу розповів, що чітко виділеного літнього сезону Закарпаття туристичне не має. Проте відзначив, що обласною владою вже зроблено чимало для розвитку туристичної інфраструктури та маркетингу території, а наступний рік в роботі буде зосереджено саме покращенню якості надання туристичних послуг.
У м.Нова Каховка окрім участі в роботі Форуму та Ради туристичних міст і регіонів закарпатці зустрілися з колегами. Закарпатська ОДА та Херсонщина нещодавно підписали Угоду про співпрацю в галузі туризму. Цей документ став предметом спілкування голови ОДА А.Гордєєва з представниками Закарпаття. “Ми маємо підписану угоду, яку готові реалізувати разом із вами. Сподіваюся, обидвом регіонам вона буде на користь”, - відзначив голова ОДА. Він також подякував представникам Закарпаття за участь у роботі інвестиційного форуму. На це директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Денис Ман зазначив: “Закарпаття сьогодні представлене на всіх головних професійних майданчиках, котрі об’єднують цікаві проекти та ініціативи, бізнес, владу та громадськість, а також йде на користь розвитку нашому краю. Гадаю, наша участь у ваших заходах буде корисна навзаєм і вам”.
Представники ОДА подарували господарям обох форумів футболки з туристичним логотипом Закарпаття, а також обмінялися інвестиційними проектами в галузі туризму, та запросили до участі в Міжнародному туристичному тижні в Закарпатті у 2017 році.
 
 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer