У Ужгородському замку відбулась зустріч туроператорів Закарпатської області

26 грудня 2016 року у дегустаційному залі Ужгородського замку відбулась зустріч туроператорів Закарпатської області з представниками громадськості та структурного підрозділу з питань розвитку туризму. Під час зустрічі було обговорено проблемні питання туроператорської діяльності, зокрема щодо організації внутрішнього туризму та дотримання вимог ліцензування.
Денис Ман, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі закликав туроператорів до співпраці шляхом участі у міжнародних виставкових заходах. Наголосив, що участь у  спеціалізованих заходах реалізується на виконання заходів обласної Програми розвитку туризму та курортів. Також, запросив присутніх приймати участь у пізнавально-інформаційних турах, які організовуються управлінням туризму та курортів ДЕРТ Закарпатської ОДА для представників ЗМІ та туристичних операторів. Найближчий з таких турів відбудеться вже у січні 2017 року.
    Федір Шандор, експерт з туризму поінформував туроператорів про нові тенденції розвитку туризму на території Закарпаття та рекомендував їх включати під час організації турів областю.
    По завершенню засідання було запропоновано утворити координаційну раду туристичних операторів при департаменті економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА. Наразі департамент працює над цим питанням.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer