КРУГЛИЙ СТІЛ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАНЬ ФАХІВЦІВ ТУРИСТИЧНОГО СУПРОВОДУ ЗАКАРПАТТЯ

17 січня 2017 року в будівлі облдержадміністрації проведено засідання круглого столу з питань навчання фахівців туристичного супроводу Закарпаття. Участь у засіданні взяли гіди-екскурсоводи та представники провідних вузів області.

Вступним словом відкрив засідання заступник директора департаменту економічного розвитку А.  Гринь. Наголосив на важливості вирішення нагальних питань регулювання екскурсійної діяльності для подальшого розвитку туристичного ринку Закарпатської області.

Також на засіданні обговорили питання розробки механізму підготовки та перепідготовки гідів-екскурсоводів відповідно до ДСТУ EN 15565:2006, що почав діяти від 01.09.2016 року на території України. Крім цього, визначено термін подання пропозицій від вищих навчальних закладів області,  в яких будуть зазначені умови проведення навчань, видачу засвідчуючого документу та фінансування зазначених заходів за рахунок Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки.

На завершення, присутні вирішили створити робочу групу для подальшої координації та розробки питань навчань фахівців туристичного супроводу Закарпаття. Наступне засідання планується провести у кінці січня. 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer