До уваги організаторів культурно-масових заходів Закарпаття!

ЄВРОПЕЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФЕСТИВАЛІВ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗНАК EFFE 2017-2018 роки.
EFFE — Europe for Festivals, Festivals for Europe (Європа підтримує фестивалі, фестивалі підтримують Європу) є ініціативою Європейської асоціації фестивалів (EFA), що співфінансується Європейським Союзом. Знак EFFE є знаком якості фестивалів, даючи міжнародне визнання кращим фестивальним подіям у Європі. Європейська асоціація фестивалів (EFA) у тісному партнерстві з 28 EFFE хабами – контактними пунктами програми в країнах ЄС та країнах Східної Європи — прагне за допомогою програми EFFE поєднати в глобалізованому світі фестивалі, що служать мистецтву і своїм громадам, запропонувавши світовій спільноті одну станцію відправлення в подорожі багатим фестивалями європейським простором. На першій номінації фестивалів і присудженні Премії 2015-2016 рр. 761 фестиваль з 31 країни отримав знак EFFE, а 12 найпомітніших європейських фестивалів здобули Премію EFFE. Завітайте на сайт www.effe.eu і перегляньте багатий мистецький вибір у Європі!

Українські фестивалі мають можливість подати заявку на знак EFFE 2017-2018 рр. (останній термін — 17 лютого). Експерти європейських країн оцінять заявки на відповідність їх трьом критеріям: мистецька якість та інноваційний підхід, залучення місцевих громад, європейський і глобальний вимір. Крім знаку, міжнародне журі присудить Премію EFFE найвизначнішим фестивалям. До складу міжнародного журі ввійдуть визнані фахівці, що представляють ключових гравців у фестивальному секторі.

Знак EFFE і Премія для переможців є визнанням їхніх зусиль і значення, розширенням промоції (веб-сайт і Довідник EFFE), новими можливостями розвитку партнерства — як безпосереднього, так і онлайн, залученням до мистецької спільноти Європи. Офіційна церемонія проголошення переможців і володарів знаку EFFE відбудеться 4 травня 2017 року в Німеччині.

Європейська асоціація фестивалів переконана у важливості нагоди визнання фестивалів у Європі їхніми колегами та Європейським Союзом за визначну художню якість і залучення громад. Ця ініціатива запрошує митців, директорів, менеджерів і глядачів усього світу відкрити для себе найкращі,найкреативніші європейські фестивалі в подорожі фестивальним розмаїттям Європи.

Типи фестивалів, що можуть подавати заявку: архітектура, кіно, музика, театр, танець, культурна спадщина, література, цирк, опера, усна творчість і розповіді, стрит-арт, візуальне мистецтво, фотографія, цифрове мистецтво, ремесла і прикладне мистецтво,.
Основні критерії: мистецька якість та інноваційність; залучення громади; міжнародне значення.

Докладніше про EFFE і про те, як подати заявку, можна прочитати на сайті www.effe.eu

Інформація про Європейську асоціацію фестивалів (EFA) і про EFFE — Європа підтримує фестивалі, фестивалі підтримують Європу
Європейська асоціація фестивалів - це парасолькова організація, що об'єднує фестивалі в Європі й не тільки, до складу якої входять близько 100 фестивалів, національних фестивальних об'єднань і культурних мереж 40 країн. Докладнішу інформацію про EFA і про те, як приєднатися до цієї мережі, можна знайти за адресою http://www.efa-aef.eu/en/join-us/.

EFFE, найповніший довідник європейських фестивалів, був започаткований Європейською асоціацією фестивалів 2014 року з метою донести до всіх інформацію про те, які фестивалі найцікавіші та найінноваційніші, а також щоб об'єднати фестивалі, сповнені однакового бажання примусити своїх глядачів розмірковувати про світ, у якому вони живуть. Завдяки фінансування Європеського Союзу EFFE виконує всю підготовчу роботу.

Результати EFFE 2015-2016 років:
• 897 фестивалів подали заявки на отримання знаку EFFE і 760 його отримали
• 31 взяла участь, усі 28 країн-членів ЄС and 3 інші європейські країни
• 12 фестивалів були відзначені преміями
• 8 відомих фахівців склали журі фестивалю
• 24 фестивальних хабів, наших національних представників, розвивали й підтримували проект на національному рівні
• +100 експертів фестивальних хабів, наших внутрішніх експертів, оцінювати заявки на національному рівні
2016 року українським фестивальним хабом обрано Центр розвитку “Демократія через культуру”, який формує національне журі й надає консультації з подання заявок на здобуття знаку EFFE 2017-2018 рр. та на основі Меморандуму з Українським центром культурних досліджень розміщує інформацію на сайті www.uckd.org

Контакти:
Олександр Буценко
demcult2015@i.ua
097-5111846
www.uckd.org
 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer