Херсонщина запрошує на IV Таврійський туристичний конгрес

З 19 по 21 травня 2017 року Херсонщина туристична радо вітатиме представників туристичного бізнесу Закарпаття на IV Таврійському туристичному конгресі. Місцем проведення конгресу вперше обрано історичне винне шато князя Трубецького на Бериславщині.

Організаторами в програмі конгресу передбачаються ділові зустрічі, обмін досвідом, робота демонстраційних та бізнес-майданчиків, інформаційно-презентаційні заходи. Для учасників конгресу (туроператорів внутрішнього туризму України, організаторів туристичного бізнесу) 20-21 травня заплановано проведення цільових презентаційно-рекламних турів з демонстрацією туристичного пpодукту природоохоронних територій Херсонщини, екологічного та активного туризму, історико-культурної спадщини і фрагментів Таврійського винно-гастрономічного туру.

Детальну інформацію про умови участі у роботі Конгресу та презентаційно-рекламних турах Ви зможете отримати в уповноваженого представника організаторів конгресу – туроператора «Фініст Тур» на сайті finisttour.com та за телефонами 050 393 99 00, 050 318 16 81, або надіславши Ваші запитання, побажання на електронну пошту finisttour@ukr.net .

Орієнтована програма конгресу за посиланням: ПРОГРАМА

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer