На Закарпатті розпочав роботу ще один туристично-інформаційний центр

8 червня 2017 року на території НПП ,,Синевир” розпочав роботу туристично-інформаційний центр. ТІЦ утворено ГО ,,ТОВ ,,Синій вир”.

На офіційному відкритті центру були присутні директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, голова Міжгірської райдержадміністрації Василь Худинець, директор НПП ,,Синевир” Михайло Дербак.

,,Невпинний інтерес туристів до НПП ,,Синевир” спонукає активно дбати про розвиток туристичної та рекреаційної інфраструктури Міжгірського району та області загалом. Радий, що від тепер у селі Синевир , відпочиваючі зможуть отримати вичерпну інформацію і кваліфіковані поради про відпочинок у районі” - зазначив Денис Ман.

З метою якісного функціонування новоствореного туристично-інформаційного центру та на виконання заходів Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки, департаментом було надано матеріально-технічну підтримку у вигляді офісної оргтехніти, розпізнавального знаку ,, І”, сувенірної та презентаційної продукції вищезазначеному центру.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer