На Іршавщині відбулось засідання робочої групи групи із знакування/маркування туристичних маршрутів Закарпатської області

З метою обговорення питання розвитку туристичних маршрутів , 13 липня в приміщенні  Іршавської  РДА відбулося чергове засідання робочої групи  із знакування/маркування туристичних маршрутів Закарпатської області.

Під час засідання учасники робочої групи ознайомились із проектом  Концепції туристичних маршрутів Закарпатської області та презентацією еколого-пізнавальних стежок НПП «Зачарований край» та обговорили маршрути  активного відпочинку, які мають забезпечити туристу відповідну безпеку.

Зокрема,  директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації  ознайомив присутніх з проектом Концепції туристичних шляхів Закарпатської області, яка передбачає основні завдання  щодо їх розвитку, належного утримання та просування на туристичному ринку. Зазначений документ визначає туристичні маршрути, які є родзинкою регіону.

Реалізація Концепції сприятиме збільшенню туристичного потоку, стимулюватиме до охорони природи, збереження ландшафтів і зменшенню вирубки лісу.

Також, учасників засідання проінформовано, що Мінекономрозвитку передбачено здійснити маркування та знакування маршрутів активного туризму  за рахунок коштів державного бюджету на суму 1146,00 тис. грн. В тому числі передбачається знакування туристичного маршруту у  Карпатському регіоні, який проходитиме і територією Закарпаття. Наразі розглядаються дві пропозиції: регіональний туристичний пішохідний шлях «Карпатський хребет», який проходить вздовж Карпатського вододільного хребта з подовженням на Буковину (протяжністю понад 300 км) та «Транскарпатський» веломаршрут протяжністю 527 км ( протяжність в межах Закарпатської області 214 км).

За підсумками засідання було вирішено взяти за основу проект  Концепції туристичних шляхів Закарпатської області «10 цінностей Закарпаття туристичного»  та доопрацювавши його подати на розгляд сесії обласної ради .

Наступне засідання робочої групи передбачається  в серпні 2017 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer