Фестиваль персика у с. Бене

30 липня в с. Бене Берегівського району відбудеться ІІ фестиваль персика.

Під час заходу гостям пронуватимуть приготовлені з персиків боб-гуляш, фанки та палачінти з лекваром помаранчевих плодів, домашню випічку та інші смаколики.

Першими присутніх радуватимуть наймолодші – вихованці місцевого дитсадка. Відтак на сцені “господарюватимуть” художні колективи будинків культури сіл Бене, Геча та Бийгані.

Різноманітна програма чекає на шанувальників спорту. Спочатку продемонструють свою майстерність акробати на велосипедах з Великих Берегів. Проходитиме також турнір з футболу серед вуличних команд села. У перервах між поєдинками відбудуться змагання хто краще проб’є пенальті. Очікується, що захоплюючими будуть показові виступи гімнастів Петера Тара та Патріка Петрова.

Музичну частину свята забезпечуватимуть Вероніка Марко та Шандор Керестеш. Наприкінці будуть вручені призи кращій  вуличній команді та кращому пенальтисту, а також корона “Персиковому королю”.

Популярний фольк-гурт з Пийтерфолви “Кокош банда” проведе майстер-клас з народних танців. А завершиться свято загальними танцями під супровід ансамблю “Шаланківський коктейль”.

Учасники дійства побачать також барвистий феєрверк.

Початок фесту о 15.00 на подвір’ї Бенянської ЗОШ.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer