Фестиваль "Карпати фест"

У рамках Дня Європейської співпраці, 15-16 вересня на території Мукачівського замку «Паланок» проходитиме Міжнародний фестиваль «Карпати Фест», організований в рамках транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.


Мета фестивалю – промоція культурної спадщини прикордонних регіонів, об’єднавши танцювальні, співочі, театральні колективи, митців і ремісників з Польщі, Білорусі та України.

У програмі:

Протягом двох днів, з 12.00 по 18.00 год., у нижньому і верхньому замку діятимуть мистецькі та ремісничі майстер-класи (народна іграшка, ткацтво, гончарство, традиційні страви тощо) (9 майстер-класів)

16 вересня 

У лицарській залі:

о 12.00 год. розпочнеться тематична панель «Спільна спадщина – надихаючі історії», під час якої проходитиме представлення кращого досвіду проектів у сфері культури, що фінансувалися Програмою Польща-Білорусь-Україна у 2007-2013 роках та можливості у рамках нової фінансової перспективи Програми на 2014-2020 роки. 

О 14.00 год. заплановано проведення тематичної панелі «ПБУ – шанс для розвитку та промоції культурної спадщини», де відбудеться представлення інформації про конкурс проектних заявок для ТЦ «Спадщина» та ознайомлення з ефективними інструментами для розвитку культурного і туристичного потенціалу (промоція, брендинг, організація масових культурних заходів). 

З 16.00 год. розпочнеться демонстрація фільмів з трьох країн на тему автентичної культури.

Двір середнього замку:

З 15.00 год. розпочнеться концертна програма за участі танцювальних ансамблів та вокалістів з Польщі, Білорусі та України.

О 18.30 год. на сцені виступатимуть відомі музичні гурти з Польщі, Білорусі та України.

З 18.30 по 21.30 год. заплановано виступи 6 відомих музичних колективів з 3-х країн.

О 21.30 год. на завершення фестивального дня відвідувачам підготовлений сюрприз – лазерне шоу.

17 вересня

Двір середнього замку:

11:00-12:30; 14:30-16:00 год. – квести замком.

З 11.00 по 18.00 год. на сцені виступатимуть 6 відомих музичних колективів з Польщі, Білорусі та України.

Лицарська зала:

З 11.00 год. по 17.00 год. проходитиме демонстрація фільмів з трьох країн на тему автентичної культури.
Учасники фестивалю - представники громадських та неурядових організацій, що вже мають досвід реалізації проектів у Програмі, а також потенційні нові бенефіціари Програми.

Серед запрошених гостей заходу - представники Міністерства економічного розвитку Польщі, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, делегації Європейського Союзу в Україні, народні депутати, представники регіональної влади з території дії Програми, дипломатичного корпусу Польщі тощо.

Під час тематичних панелей учасники Фестивалю з Польщі, Білорусі та України матимуть можливість обговорити спільну культурну та історичну спадщину, а також шанси для їх розвитку і промоції.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer