До уваги суб'єктів туристичної діяльності!

4 – 6 жовтня 2017 у м. Київ відбудеться найбільша туристична подія сезону «осінь-зима» -  24 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2017.

Під час заходу представники туристичного бізнесу мають можливість ознайомитися з напрацюваннями міжнародних і вітчизняних компаній, провести переговори, укласти вигідні контракти з лідерами туристичної індустрії, обмінятися досвідом з іноземними колегами та партнерами в області просування країн та туристичних дестинацій, спостерігати за успішними прикладами просування інших країн.

            UITM – це також унікальне місце для знайомства світової спільноти з багатою історико-культурною спадщиною України.

Цьогоріч, управління туризму та курортів ДЕРТ Закарпатської облдержадміністрації візьме участь у 24 Міжнародному туристичному салоні «Україна» - UITM’2017 загальним розміром виставкової площіі 20 кв. м. Враховуючи специфіку виставки, на нашому виставковому стенді акцентуватиметься увага на просуванні SPA І WELLNESS послуг, а також на зимових видах відпочинку у Закарпатті.

 У зв'язку з цим, управління туризму та курортів ДЕРТ Закарпатської облдержадміністрації пропонує розглянути можливість спільної участі санаторно-оздоровчим закладам, та закладам, які спеціалізуються на організації зимових видів відпочинку (катання на гірських лижах, сноуборді, скелелазіння, чани тощо).

 Бажаючих взяти участь у 24 Міжнародному туристичному салоні «Україна» - UITM’2017 на виставковому стенді Закарпаття, просимо до 27 вересня заповнити АНКЕТУ та надіслати її на електронну адресу:

Якщо у Вас виникли питання телефонуйте за ном.: (0312) 65 90 32, 050 87 21 063

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer