Воловецький район

Якщо Ви мешканець міста і за рік втомились від круговерті людей і подій – завітайте у цей казковий світ. І не має значення, який місяць на листку календаря: січень чи березень, червень чи жовтень. Карпати прекрасні у будь-яку пору року.

Запрошуємо відвідати цей край туристів і любителів гірськолижного спорту, екстремалів і фанатів ,,тихого полювання” – грибників. Воловецький район має надзвичайно сприятливі умови для розвитку практично всіх видів активного відпочинку. Але перспективними та пріоритетними для району є гірськолижний, пішохідний, комбінований автобусно-пішохідний, кінний, культурно-пізнавальний, сільський туризм; екстремальні види туризму: парапланеризм, дельтапланеризм, велотуризм.

На території Воловецького району нараховується 6 старовинних дерев’яних церков – пам’яток архітектури. Вони розташовані в селах Гукливий, Задільське, Абранка, Ялове, Верхній Бистрий, Тишово. Найдавнішою та найвідомішою пам’яткою є дерев’яна церква XVIII ст., збудована в с. Гукливий. Старовинні дерев’яні храми є пам’ятками неповторної, самобутньої народної архітектури Українських Карпат.

Воловеччина з її унікальним історичним минулим, з її неповторними ландшафтами та гостинними людьми є ідеальним місцем для розвитку сільського зеленого туризму. Відпочинок серед природи як влітку так і взимку дозволяє водночас відчути гармонію з навколишнім середовищем і пізнати самобутню культуру верховинської землі.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer