UITT 2015: Закарпаття презентує свій туристичний потенціал

25 березня 2015 року у Києві стартувала  21-а Міжнародна туристична виставка UITT 2015 ,,Україна – Подорожі та туризм”.

Виставка UITT 2015 багато років є найбільшою міжнародною подією туристичного ринку України та сприяє популяризації національного туристичного продукту, залученню нових напрямків для подорожей в країні та за її межами, конструктивному діалогу у галузі та встановленню сприятливого бізнес-клімату в країні.

Цьогоріч у роботі Міжнародної виставки UITT 2015 беруть участь понад 220 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв іноземних країн, а також представників Національних туристичних офісів та Міністерств з туризму іноземних країн, а саме Болгарії, Грузії, Греції, Домініканської Республіки, Єгипту, Кіпру, Італії, Ізраїлю, Іспанії, Ірану, Таїланду, Куби, Тунісу, Туреччини, Угорщини, Франції, Хорватії, Узбекистану та України.

Туристичний потенціал нашого краю презентовано загальнообласним стендом  „Закарпаття туристичне”.  Участь у зазначеному виставковому заході приймають представники Виноградівської та Хустської райдержадміністрацій, факультет туризму та міжнародних комунікацій Ужгородського національного університету та окремі  суб’єкти туристичної діяльності.

Також, вперше на виставці представлена спеціальна експозиція ,,Екотуризм в Україні”. У ній беруть участь 22 національних природних парки України, яких об'єднала Українська асоціація активного та екологічного туризму за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України. Природно-заповідні території Закарпаття представленні Карпатським біосферним заповідником, Національним природним парком „Синевир” та Ужанським НПП.

Туристична виставка UITT 2015 ,,Україна – подорожі та туризм” наразі триває і завершиться 27 березня.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer