В Ужгороді продовжує свою роботу Рада туристичних міст та регіонів України

В Ужгороді продовжує свою роботу Рада туристичних міст та регіонів, зокрема в першій частині засідання Ради начальник управління туризму та курортів Мінекономрозвитку Іван Ліптуга презентував проект Стратегії розвитку туризму та курортів на 2016-2022 роки та ознайомив присутніх у з основними завданнями маркетингової політики у сфері туризму. Це:

створення національної туристичної організації для якісного просування національного, регіонального і місцевого туристичних продуктів;

необхідність створення національної мережі брендів туристичних міст та регіонів України;

участь у міжнародних, національних та регіональних виставкових заходах у 2016 році.

Представник компанії ,,Прем'єр Експо” та керівник проекту UITT Юлія Желдак розповіла учасникам засідання про найважливіші та наймаштабніші події туристичної галузі України. Це виставка UITT ,,УКРАЇНА - Подорожі та Туризм”, яка традиційно проходить наприкінці березня та Міжнародний туристичний салон ,,Україна” UITM, яка проходить осінню.

Поінформувала, що цьогоріч виставки представлення туристичного потенціалу України на вищевказаних виставках відбуватиметься у новому форматі. Так, області України будуть представлені єдиним виставковим стендом із зображенням туристичних логотипів України, міст та регіонів. Це дозволить відвідувачам та учасникам виставок із інших країн більш детально ознайомитися із туристичним асортиментом нашої держави.

Крім цього, презентовано було створення іміджевого туристично-інформаційного проекту ,,UKRAINE” для популяризації внутрішнього туризму та підвищення привабливості України туристичної для іноземних туристів.

Гаврилова Яніна, директор ДП ,,Навчально-консультативний центр по туризму” доповіла про необхідність підвищення якості екскурсійного обслуговування шляхом удосконалення системи підготовки фахівців туристичного супроводу.

Денис Ман, начальник управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, зазначив, що порушене питання є надзвичайно актуальним дл я Закарпаття. Поінформував, що днями проводилась нарада з фахівцями туристичного супроводу, за підсумками якої в Закарпатті було створено Асоціацію фахівців туристичного супроводу.

Яніна Гаврилова, також зазначила, що наразі у роботі центру спільно з Мінекономрозвитку є створення реєстру екскурсоводів та відновлення видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу фахівцям туристичного супроводу

Президент громадської організації ,,Клуб велотуристів Друзів природи ,,Рух” Анатолій Яремчишин шляхом мультимедійної презентації розказав про необхідність створення загальнодержаної системи туристично-інформаційної інфраструктури в України, одним із завдань якої є знакування та маркування туристичних маршрутів.

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer