Фестиваль вина "Троянда Карпат"

З метою розвитку виноробства та виноградарства, як традиційних галузей економіки Закарпатської області та підвищення туристичної привабливості Закарпаття 14-15 травня 2016 року в смт Середнє Ужгородського району відбудеться фестиваль вина "Троянда Карпат".

В рамках фестивалю закарпатські  винороби представлятимуть свої найкращі вина в наметах на центральній прощі селища смт Середнє, де всі бажаючі матимуть змогу ознайомитись з різноманітними видами вина та спробувати його на смак.

З метою розвитку транскордонного співробітництва в рамках Карпатського регіону на фестивалі передбачається представлення виноробів із Словаччини та Угорщини.

Окрема частина заходу буде присвячена традиціям та культурі Закарпаття, зокрема: української, словацької, угорської, чеської та румунської національностей. Кожна національна культура буде представлена окремою палаткою (зоною) для демонстрацій своїх традицій та культурних особливостей (історія, традиційні костюми, гастрономія, ремесло, пісні, танці тощо).

У виноробів є можливість надати інформацію про себе та свою діяльність для розміщення в інформаційних матеріалах, що будуть розповсюджуватись під час заходу.

Участь у заході безкоштовна.

Програма фестивалю розробляється та буде виставлена на нашому сайті трохи згодом.

 

За більш детальної інформацією можна звертатися до організаторів фестивалю за контактами:

тел: 099 643 90 16, 097 310 50 29; e-mail: carpathiansrose@gmail.com

Асоціація студентів-економістів Закарпаття

Ініціатива розвитку регіональних можливостей та транскордонного співробітництва

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer