Архів - Лют 2016

Дата

Лютий 29th

Увага! Конкурс «10 цінностей Закарпаття туристичного»

 ,,Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва ,,Закарпаття” Закарпатської обласної ради спільно з управлінням туризму та курортів Закарпатської облдержадміністрації та туристично-інформаційним центром ,,Турінформ Закарпаття” ініціюють проведення обласного конкурсу ,,10 цінностей Закарпаття туристичного”.

Лютий 26th

В Ужгороді відбудеться спільне засіданні обласної координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів та профільних комісій Громадської ради при обласній державній адміністрації

В Ужгороді відбудеться спільне засідання обласної координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів та профільних комісій Громадської ради при обласній державній адміністрації з наступним порядком денним: звіт про виконання Регіональної Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області за 2011-2015 роки;

Захід відбудеться 29 лютого о 16.00 год. (пл.Народна, 4, малий зал облдержадміністрації)

Лютий 24th

До уваги фахівців туристичного супроводу Закарпаття!

Управління туризму та курортів облдержадміністрації надає для ознайомлення Протокол наради з фахівцями туристичного супроводу 15.02.2016

Лютий 23rd

Туристичні фахівці з усієї України радилися в Ужгороді

18-19 лютого в обласній адміністрації відбулося перше засідання Ради туристичних міст та регіонів. Ініціювали захід в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та в управлінні туризму та курортів Закарпатської ОДА.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності!

  

Щодо поширення хвороби, викликаної вірусом Зіка у країнах Латинської Америки та країнах Карибського басейну

Лютий 18th

В Ужгороді продовжує свою роботу Рада туристичних міст та регіонів України

В Ужгороді продовжує свою роботу Рада туристичних міст та регіонів, зокрема в першій частині засідання Ради начальник управління туризму та курортів Мінекономрозвитку Іван Ліптуга презентував проект Стратегії розвитку туризму та курортів на 2016-2022 роки та ознайомив присутніх у з основними завданнями маркетингової політики у сфері туризму.

Рада туристичних міст і регіонів розпочала своє перше засідання

У м. Ужгород, в приміщенні Закарпатської облдержадміністрації розпочала своє Перше засідання Рада туристичних міст і регіонів України.
Серед учасників Ради представники областей та міст України, фахівці туристичної галузі Закарпатської області, науковці та громадські діячі.

Лютий 17th

Завтра в Ужгороді презентують Стратегію розвитку туризму та курортів в Україні на 2016-2020 роки

  У рамках проведення Першого засідання Ради туристичних міст та регіонів України, яке відбудеться 18 лютого 2016 року у м. Ужгород, буде презентовано Стратегію розвитку туризму та курортів в Україні на 2016-2020 роки.

Лютий 16th

Перше засідання Ради туристичних міст та регіонів України відбудеться на Закарпатті

18 лютого 2016 року під головуванням начальника управління туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Івана Ліптуги, у місті Ужгород в приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації (2 поверх, сесійний зал засідань обласної ради) відбудеться перше засідання Ради туристичних міст і регіонів України.

В Закарпатській області утворено Асоціацію фахівців туристичного супроводу

 

За підсумками наради з фахівцями туристичного супроводу, яка відбулася 15 лютого 2016 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації В. Мікуліна, утворено Асоціацію фахівців туристичного супроводу, Закарпатської області.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer