VII Закарпатський Парад Наречених

28 червня 2016 року до Дня Молоді та Дня Конституції України у місті Ужгород відбудеться  VII Закарпатський Парад Наречених.

Усі попередні заходи були різними, але завжди видовищними та залишили яскраві спогади в учасниць та глядачів. Головна подія цього року подія обіцяє бути не менш цікавою. Приєднуйтесь! (реєстрація учасниць за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1aPUi_rdKMw401PLzvWlCSq9QNr-ZAM4vKmsRpsEzM2o/viewform?c=0&w=1)

 

В програмі свята:

  • Фотосесія учасниць;

  • Автопробіг весільного кортежу;

  • Парад Наречених вулицями міста;

  • Концертна програма;

  • Конкурси, майстер-класи та багато сюрпризів.

Під час заходу проводиться благодійна акція «Танець молодої» – закарпатський весільний обряд, коли всі бажаючи, заплативши певну суму, можуть затанцювати чардаш з нареченою. Всі зібрані кошти спрямовуються на благочинність.

Учасницями дійства можуть бути всі бажаючі дівчата і жінки шлюбного віку, одружені і неодружені, без обмежень.

В рамках акції заплановано проведення конкурсів на кращий та найоригінальніший весільний букет, зачіску, макіяж, весільне вбрання, тощо.

Організатори акції: Корпорація свят «Не Понял», «Закарпатська ліга КВН», Туристичний клуб УжНУ, Студреспубліка за підтримки Закарпатської ОДА, Ужгородської міської ради, спонсорів та партнерів.

Реєстрація учасниць за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1aPUi_rdKMw401PLzvWlCSq9QNr-ZAM4vKmsRpsEzM2o/viewform?c=0&w=1

Джерело: tourinform.org.ua

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer