Про підсумки Міжнародної конференції «Брендинг дестинацій: запорука побудови успішної репутації»

З 20 по 21 червня в місті Київ проходила Міжнародна конференція на тему: «Брендинг дестинацій: запорука побудови успішної репутації», організована департаментом туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у співпраці з Всесвітньою туристичною організацією – спеціалізованою агенцією ООН з туризму (ЮНВТО). У конференції взяв особисту участь Генеральний секретар ЮНВТО – пан Талеб Ріфаї та спікери з провідних міжнародних організацій та компаній у сфері маркетингу та брендингу країн, міст та туристичних дестинацій. На завершальному етапі конференції було підписано Всеукраїнський Меморандум про взаємопорозуміння у сфері туризму та курортів між регіональними асоціаціями провідних туристичних регіонів та міст України. Сторонами домовлено активно співпрацювати з питань розвитку туризму та курортів в Україні та сприяти створенню Національної туристичної організації. Також Сторони визначили пріоритетні напрями співробітництва, серед яких важливе місце посідає безпека туристів та захист їх законних прав та інтересів, удосконалення законодавчої бази у сфері туризму та курортів, забезпечення комплексного розвитку територій, зокрема створення сприятливих умов для залучення інвестицій у розбудову туристичної інфраструктури, покращення системи професійної підготовки фахівців сфери туризму та якості обслуговування споживачів туристичних послуг, формування та просування позитивного іміджу України як країни привабливої та безпечної для туризму, що сприятиме збільшенню туристичних потоків до України та утвердженню держави на світовому туристичному ринку.

Меморандум є відкритим документом для приєднання до нього інших туристичних асоціацій регіонів та міст України, тому задля формування ефективного державно-приватного партнерства у сфері туризму України, закликаємо приєднуватись туристичні асоціації регіонів та міст України.

Важливо зазначити, що Закарпаття також активно включилося в процес розбудови нового формату розвитку сфери туризму. Так, з метою підвищення ефективніості та прогнозованості розвитку туризму та курортів у регіоні, шляхом запровадження спільного бачення та взаємодії органів влади і громадських організацій 17 червня 2016 року в Ужгороді було підписано Меморандум про співпрацю між департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації та громадськими організаціями області у галузі туризму.

У рамках Меморандуму передбачається створення Регіональної туристичної організації, до складу якої ввійдуть представники від облдержадміністрації, а також, Асоціації туристичних підприємств Закарпатської області, Асоціації фахівців туристичного супроводу, туристично-інформаційних центрів, вищих навчальних закладів, які займаються підготовкою кадрів для галузі туризму, представники історико-культурних об’єктів, науковці та експерти з туризму, суб’єкти туристичної діяльності тощо.

У липні планується проведення установчих зборів щодо створення Регіональної туристичної організації Закарпатської області. Наразі просимо реєструватися до участі у заході та надсилати лист про приєднання до процесу формування Регіональної туристичної організації (РТО) на адресу управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації .

Для деталей звертатись за телефоном: 050 9657795 — Федір Федорович Шандор .

З МЕМОРАНДУМОМ Національної туристичної організації ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЬ ТУТ.

З МЕМОРАНДУМОМ Регіональної туристичної організації ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЬ ТУТ.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer