Архів - Лис 2016

Дата

Листопад 24th

Свято наближається... Напиши листа Миколаю!

На Закарпатті стартувала щорічна акція ,,Миколай про тебе не забуде”. До 16 грудня 2016 року усі бажаючі дітки можуть надіслати своє послання Миколаю за адресою....

Листопад 23rd

На Закарпатті заснували Регіональну туристичну організацію

В Закарпатській ОДА за участі представників туристичного бізнесу відбулися установчі збори засновників Регіональної туристичної організації.

Листопад 22nd

Як святкували ,,Закарпатське Божоле”

  

17-20 листопада 2016 року у місті Ужгород тривало свято молодого вина ,,Закарпатське Божоле”. Урочисте відкриття заходу відбувалось на перетині вулиць Корзо та Волошина.

Листопад 21st

Щодо показників фінансово-господарської діяльності туристично-рекреаційних, санаторно-курортних та готельних закладів області протягом жовтня 2016 року

Протягом жовтня 2016 року кількісні показники фінансово-господарської діяльності туристично-рекреаційних, санаторно-курортних та готельних закладів області, порівняно з аналогічним періодом минулого року, значно зросли.

Листопад 16th

17 листопада – урочисте відкриття свята молодого вина “Закарпатське Божоле”

 

17-20 листопада 2016 року  у культурно-історичному центрі "Совине гніздо" проходитиме свято молодого вина "Закарпатське Божоле"

Виноробний комплекс "Чизай" запрошує на дні відкритих дверей!

  

19-20 листопада 2016 року виноробний комплекс "Чизай" відкриває свої двері для усіх бажаючих ближче познайомитися з Закарпатськими винами та особливостями їх виробництва!
 

Листопад 15th

Вперше в області фестивалі та інші культурно-масові заходи затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації

  На виконання заходів Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки та з метою своєчасного інформування гостей та мешканців області про проведення культурно-масових заходів, вперше в області затверджено розпорядження голови облдержадміністрації ,,Про план проведення туристичних заходів Закарпатської області на 2017 рік та виготовлення довідника ,,Календар туристичних подій Закарпаття на 2017 рік”

Анонс! Установче засідання Регіональної туристичої організації

    

22 листопада 2016 року у малій залі засідань Закарпатської облдержадміністрації відбудеться установче засідання з приводу  утворення Регіональної туристичної організації Закарпаття.

Початок о 10.00

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer