До уваги представників туристичного бізнесу: у вересні проходитиме тиждень України у Великобританії!

Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України при підтримці Міністерства закордонних справ України організовує тиждень України у Великобританії.
 
Передбачена наступна програма:
 
4 – 6 вересня 2016 року – Національний стенд «Ukrainian Food» українських компаній в харчовій виставці «Speciality&Wine Food Fair 2016» у виставкому центрі Olimpia в Лондоні. Ця частина разом із приїздом великої делегації українського бізнесу організовується відомою компанією «Сенко Україна»;
7 вересня 2016 року – день, присвячений українському спорту;
8 вересня 2016 року – день українського сценічного мистецтва. Передбачається виступ видатної театральної трупи, театру тіней тощо. В холі приміщення пропонується виставка виробів українських майстрів hand made;
У цей же день відбудеться відкриття виставки українських митців сучасності в одній із лондонських галерей;
9 та 10 вересня 2016 року бізнес форум для презентації потенційним партнерам у Великобританії наступних галузей української економіки: харчової, легкої, переробної та туристичної, а також ресторанного, меблевого та ІТ бізнесів.
 
Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України допомагає учасникам отримати візу до Великобританії та може  надати найкращі ціни з групових авіа-квитків та проживання у готелях Лондону.
Умови участі будуть надіслані учасникам безпосередньо.
Контакти для бажаючих прийняти участь у проекті: 
 
 Тел.: +38 067 220 86 37,  +38 095 803 19 23
 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer