Архів - Січ 2017

Дата

Січень 30th

Щодо 10-ї міжнародної виставки туризму та пов’язаних з ним галузей

6-9 лютого 2017 року у Тегеранському міжнародному виставковому центрі відбудеться 10-та Міжнародна виставка туризму та пов'язаних з ним галузей

УКРАЇНУ ВДРУГЕ ПРЕЗЕНТУЮТЬ НА НАЙБІЛЬШІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ В КИТАЇ «СOTTM 2017»

АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА (надалі АУКС) знову є ініціатором участі та організатором українського стенду у Міжнародній виставці зарубіжного туризму «СOTTM 2017», яка пройде 29-31 березня 2017 року у місті Пекін (Китай).

Січень 27th

Вручення знаків "Сільська садиба"

Директором департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА, під час робочого візиту у Міжгірський район вручено власникам сільських садиб «Синевирське озеро» (с. Синевирська Поляна) та «Сухар» (с. Колочава) інформаційні знаки «Сільська садиба» виготовлених у рамках Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки.

24-та Міжнародна виставка-ярмарок туризму "Balttour 2017"!

З 3 по 5 лютого 2017 року у міжнародному виставковому центрі на острові Кіпсала пройде 24-та Міжнародна виставка-ярмарок туризму "Balttour 2017"

 

  


 

Січень 22nd

Україна презентувала свій туристичний потенціал на виставці у Брно (Чеська Республіка)

Представники облдержадміністрації представили ,,Закарпаття туристичне" на виставці туристичних можливостей регіонів ,,Regiontour 2017” у чеському місті Брно. Варто відмітити, що Закарпаття - єдиний регіон, який цьогоріч представляв Україну на туристичній виставці у Чеській республіці.

Січень 19th

VIII-й ФЕСТИВАЛЬ "УЖГОРОДСЬКА ПАЛАЧІНТА"

 

 

Традиційний, вже VIII-й Фестиваль «Ужгородська ПАЛАЧІНТА», відбудеться у 11-12 лютого 2017 року у Боздоському парку в Ужгороді! 

 

 

 

 

До уваги субʼєктів туристичної діяльності, гостей та мешканців Закарпаття!

 

 

 Фестиваль гентешів перенесено!

Традиційний для Закарпаття районний фестиваль-конкурс гентешів у с. Геча, Берегівського району перенесено з 28 січня на 11 лютого 2017 року.

Січень 18th

Засідання за круглим столом за участі фахівців туристичного супроводу та представників музейних установ

12 січня 2017 року в м. Мукачево для консолідації спільних зусиль у питанні поліпшення якості обслуговування туристів Закарпатської області відбулось засідання за круглим столом за участі фахівців туристичного супроводу та представників музейних установ. 

Січень 17th

КРУГЛИЙ СТІЛ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАНЬ ФАХІВЦІВ ТУРИСТИЧНОГО СУПРОВОДУ ЗАКАРПАТТЯ

 

17 січня 2017 року в приміщенні облдержадміністрації проведено засідання круглого столу з питань навчання фахівців туристичного супроводу Закарпаття.    

 

 

 

Січень 14th

Про засідання за круглим столом з питань розвитку гірськолижних курортів Закарпаття

  13 січня 2017 року у готельно-ресторанному комплексі «Катерина» (смт Поляна Свалявського району) було проведено засідання за круглим столом з питань розвитку гірськолижних курортів Закарпаття. Участь у засіданні взяли власники та представники гірськолижних обʼєктів Закарпаття, на яких розташовані гірськолижні витяги.

Січень 11th

До уваги власників гірськолижних витягів!

   

  13 січня 2017 року у смт Поляна Свалявського району о 12.00 у приміщенні готельно-ресторанного комплексу ,,Катерина” відбудеться засідання за круглим столом з розвитку гірськолижного туризму Закарпаття.

До уваги готельєрів Закарпаття! Тренінг-практикум «Готельний маркетинг 360°»

 

  27 січня 2017 року у місті Київ відбудеться одноденний  тренінг-практикум «Готельний маркетинг 360°» з Наталею Прачук

Січень 10th

Червене вино – 2017

  11-15 січня 2017 року у місті Мукачево (парк Перемоги) проходитиме наймаштабніша подія січня - фестиваль "Червене вино".

Вперше фестиваль було проведено у 1996 року і відтоді він проходить щороку на день Святого Василя, в переддень Старого Нового року

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer