XVI Міжнародний економічний форум «Львівщина – фабрика Європи»

З метою компетентного обговорення важливих переваг та існуючих проблем, пов’язаних із конкурентоспроможністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням, 3-4 листопада 2016 року у м. Львові проходитиме XVI  Міжнародний економічний форум «Львівщина – фабрика Європи».

У рамках Форуму заплановано, що заходи першого дня будуть відбуватись на стадіоні «Арена Львів», на яких буде обговорено економічні та інвестиційні переваги України, шляхи розвитку національної та регіональної економіки, і включатимуть 4 пленарні засідання:

  • «Місце України в економіці 21 сторіччя»;
  • «Управління талантами як стратегічна перевага»;
  • «На перетині Європи та Азії»;
  • «Індустріальні парки як акселератори можливостей».

Також у рамках першого дня відбудеться туристична платформа, що передбачає проведення зустрічей B2B, B2G,G2B з метою висвітлення перспектив розвитку туристичної індустрії як інструменту економічного розвитку України, формування інвестиційної привабливості країни та збільшення туристичних потоків.

У другий день передбачено проведення практичних панелей, тематика яких буде стосуватись таких напрямів: агропромисловий розвиток, енергозбереження, транскордонне співробітництво та туризм.

За додатковою інформацією щодо участі у Форумі просимо звертатись до департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації за номером: (032) 261-20-40 та/або за електронною поштою: . 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer