17 листопада – урочисте відкриття свята молодого вина “Закарпатське Божоле”

17-20 листопада 2016 року  у культурно-історичному центрі "Совине гніздо" проходитиме свято молодого вина "Закарпатське Божоле".

Офіціними організаторами заходу є: Ужгородська міська рада, Спілка виноградарів і виноробів Закарпаття та комунальне  підприємство "Уж-Фест".

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться 17 листопада о 19.00, на перетині вулиць Корзо та Волошина.

Метою фестивалю є представити авторське, якісне вино від закарпатських приватних виноробів.

Організатори заходу повідомляють, що цьогоріч не ставили за мету зробити фестиваль з точки зору учасників масовим, а робили акцент на якості представленої учасниками продукції. Саме тому, відбір учасників ішов по чітким і визначеним критеріям, спрямованих на якість. До виноробів, які беруть участь у фестивалі, поставили чіткі вимоги. Зокрема, заборонено привозити вина сортів Ізабелла, Делавар, Лідія, Ноа та інші, а також плодово-ягідні вина. І це має бути виключно молоде вино - цьогорічного врожаю, зібране у серпні-вересні.

«Закарпатське божоле» постане в оновленому вигляді, з новими родзинками та основним пріоритетом – повага до споживачів, справжніх поціновувачів вина, у яких буде широкий вибір та можливості для оцінки вина. Це чи не єдиний фестиваль на Закарпатті і взагалі на теренах України, де тільки споживач визначатиме найкраще вино» - наголошує голова Спілки виноградарів і виноробів Закарпаття Олександр Ковач.

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer